Jump to content

Genesis, piccolo, dls, cerwin, audio system, Alpine h701, Eton dużo sprzętu hi end


PatrykG
 Share

Recommended Posts

Cześć, w związku z modernizacja systemu w swoim głównym aucie czas opróżnić szafy i sprzedać dotychczasową zawartość auta, większość klocków kultowa i wszystkim dobrze znana więc nie będę się zbytnio rozwodził nad opisami, oczywiście wszystko co sprzedaję jest w pełni sprawne

 do konkretów :

 

- tweetery morel supremo piccolo stan wzorowy komplet z pudlem papierami maskownicami 2000zl

 

- zestaw dsp Alpine H701 w bardzo ładnym stanie z pudłem instrukcja oryginalnym kablem ai-net + radio/stacja multimedialna Alpine dva-9861ri w idealnym stanie z ramką kieszenią i pilotem Alpine rue-4203, bez jednej ryski, bez wytartych przycisków. To radio działa jak rux, w pełni obsługuje h701 + ma wyjście optyczne więc można grać po światełku do h700

 

Cena za komplet : 1500zł

 

- monoblok wzmacniacz dls a6 w ładnym stanie, technicznie bardzo dobry. Mam też do niego pilot basu - 1200zł

 

- Genesis four channel 1200zł

 

- Genesis dual mono bardzo ładny stan komplet z pudlem i papierami 1300zł

 

- Dls A5 the big three 3 kanały dla wooferów i suba 1500zł

 

- Zwrotnice pasywne Morel MEX 240.3 stan perfekcyjny - 300zł

 

- Procesor dsp For-x xaq-812DSP pro bardzo ładny stan w pełni sprawny, nie mam jedynie ekraniku do niego, apka do strojenia dostępna na internecie, przyjemna alternatywa dla popularnych sprzętów - 1500zł

 

- Tweetery Micro Precision 5.28 MK2 produkcja styczeń 2025 stan fabrycznie nowe nigdy nie zakładane na auto, z pudełkiem cena 1000zł

 

- średniaki Micro Precision 5.8 produkcja grudzień 2019 też praktycznie nie używane, z pudełkiem i nawet fabryczne plastiki do ochrony membrany się uchowały. Stan perfekcyjny - 600zł

 

Subwoofer Audio System hx08sq ze starej serii, każdy wie o co chodzi :) , stan perfekt - 400zl 

 

Wzmacniacz Helix P400 stan wizualny igła, technicznie również, w komplecie z Ori kartonem, instrukcja itd, sprzętu przedstawiać nie trzeba - 1300zł

 

Subwoofer cerwin Vega 12" 12d4 ze starej serii na piankowym podwójnym czerwonym zawieszeniu i membrana typu V. Niesamowicie szybki i precyzyjny, niejedna 10" może mu pozazdrościć, do tego całkiem przyjemnie schodzi. W swojej cenie, jak dla mnie, mistrzostwo świata. - 550zł, mam też do niego jakąś paczkę, można się dogadać 

 

Leży mi też Eton pa2802 w perfekcyjnym stanie z pudełkiem, tylko w drugim mieszkaniu, dodam jego zdjęcia jak tam będę :) - 1200zł

 

 

Większosc cen jest do

rozsądnych negocjacji

 

Pozdro!

 

 

 

IMG_20260527_105535709_HDR.jpg

IMG_20260527_105545670_HDR.jpg

IMG_20260527_111054390_HDR.jpg

IMG_20260527_105526123_HDR.jpg

IMG_20260527_105648929_HDR.jpg

IMG_20260527_113400335_HDR.jpg

IMG_20260527_105701802_HDR.jpg

IMG_20260527_105713005_HDR.jpg

IMG_20260527_105723512_HDR.jpg

IMG_20260527_111958089_HDR.jpg

IMG_20260527_111024304_HDR.jpg

IMG_20260527_111242916_HDR.jpg

IMG_20260527_111343475_HDR.jpg

IMG_20260527_111539751_HDR.jpg

IMG_20260527_111626801_HDR.jpg

IMG_20260527_111908102_HDR.jpg

IMG_20260527_112042217_HDR.jpg

IMG_20260527_112325612_HDR.jpg

IMG_20260527_112922764_HDR.jpg

IMG_20260527_112953642_HDR.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...