aslonikk Posted May 18 Share Posted May 18 Szukam osoby/serwis która podjęłaby się naprawy wzmacniacza radia samochodowego. Samochód Volvo V40 d2 z 2013r. Dźwięk zanika kilka/kilkanaście sekund po odpaleniu auta. Co jakiś czas słychać głośny trzask, czasem dźwięk wraca w jednym głośniku. Szukam jakiejkolwiek podpowiedzi, ponieważ odbijam się od drzwi każdego serwisu. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.