cichy9007 Posted May 17 Share Posted May 17 Cześć, szukam używanego zestawu 2way 16.5cm, będzie to na początku zasilane z fabrycznego radia mercedesa gla 2017r, docelowo za jakiś bliżej nieokreślony czas wpadnie wzmacniacz z dsp. Budżet powiedzmy jakieś 500zł, macie coś ciekawego? Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
mopikkk Posted May 17 Share Posted May 17 German maestro cs6508,nie używany. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.