bogus1984 Posted April 12 Share Posted April 12 Witam, sprzedam praktycznie nowy wzmacniacz ESX QE 900.4, używałem ze 2 miesiące dwóch kanałów do zasilenia przodu, fabryczny komplet. Cena bez targowania 1000 zł + 20 zł paczkomat, ew. odbiór osobisty w okolicach Legionowa. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
bogus1984 Posted May 26 Author Share Posted May 26 QE900.4 4-kanałowy wzmacniacz cyfrowy Class D Moc wyjściowa 900 W RMS. 4 x 150/225 W RMS @ 4/2 omy 2 x 450 W RMS @ 4 omy mostkowane HP 50-5000 Hz (CH1/2), HP 10-500 Hz (CH3/4). LP 50-5000 Hz (CH3/4), tryb kopiowania CH3/4 > CH1/2 Bass Boost 0-12 dB, tryb pasmowy, przełącznik wyboru wejścia. Wejścia wysokiego poziomu, funkcja automatycznego włączania. Kompaktowy kabel zdalnego sterowania do poziomu basów. Wymiary: 280 x 46 x 165 mm Sprawność do 84%. Up, podbijam Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.