Jump to content

Alpine cda7939,h600,alpine nve-k200,zwrotnice German Maestro 2 way,3way


Music
 Share

Recommended Posts

Witam,ze względu na zmianę auta sprzedaję część klocków.Pod młotek trafia:

-Radio alpine cda 7939.

Klasyk w bardzo dobrym stanie,wytarty jedynie jeden przycisk od przewijania.W zestawie etui do radia,ramka i pilot.Cena jaka mnie interesuje 1550 pln

-Alpine h600 +rux.

Bardzo dobry stan,zwykłe ślady użytkowania.Cena 950pln

Alpine nve-k200

image.thumb.png.1e314676dbdfee0d53b9eded7dcbc88b.png
Niedostępny klocek,biały kruk .

U mnie jako źródło podłączyłem dap m11 pro.Cena 450 zł

Preferuję sprzedaż całego zestawu ,czyli radio +proc+moduł.Wtedy puszczę za 2600zł

Dochodzà jeszcze zwrotnice:

3 drożne  German Maestro z zestawu M line 654010.Częstotliwość podziału 2350hz/209hz/12db.Posiadam fakturę dla zainteresowanych(koszt nowych 2500pln)cena jaka mnie interesuje 1100.

Zwrotnice 2 way German Maestro z zestawu M6508.Częstotliwość podziału 2000hz/12db.Cena 350 zł..

Cały sprzęt jest w 100%sprawny(posiadam film kiedy wszystko jeszcze hulało,zanim zostało wyjęte)

Nr tel.888 875 535Wszelkich info udzielę telefonicznie

IMG_7875.jpeg

IMG_7873.jpeg

IMG_7872.jpeg

IMG_7876.jpeg

IMG_7877.jpeg

IMG_7878.jpeg

IMG_7879.jpeg

IMG_7880.jpeg

image.png

IMG_7881.jpeg

IMG_7886.jpeg

IMG_7887.jpeg

IMG_7888.jpeg

IMG_3342.jpeg

IMG_3340.jpeg

IMG_3344.jpeg

IMG_7889.jpeg

IMG_7890.jpeg

IMG_7892.jpeg

IMG_7893.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam,na sprzedaż dochodzà głośniki średniotonowe sony xes s4 zakupione od forumowego kolegi.Sprzedaję ponieważ w nowym aucie potrzebuję średnich,które będą mniejsze i wejdą w deskę .

Sony xes s4 prezentujà topowe granie,nisko schodzà i sà godne polecenia .Cena 1200pln

 

 

IMG_7885.jpeg

IMG_7884.jpeg

IMG_7883.jpeg

IMG_7882.jpeg

IMG_7172.jpeg

IMG_3579.png

IMG_2338.png

Link to comment
Share on other sites

Zmiana cen:

alpine cda 7939 -1500pln

alpine h600+ rux -900pln

alpine nve200-400pln

cały zestaw 7939+ h600+nve200(2500pln)

zwrotnica 3 drożna German Maestro 654010-1050pln

zwrotnica German Maestro 2 drożna M6508 -350 pln

średniaki sony xes s4-1150pln

Ceny do negocjacji,proszę pisać,na pewno się dogadamy🙂 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...