Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław)


Rekomendowane odpowiedzi

JazdaMiejska.pl

"A skoro Orkiestra, to musi być głośno. Na porządną dawkę basów będzie można liczyć dzięki klubowi Strefa Car Audio, która specjalnie dla WOŚP zorganizuje pokaz systemów car audio."

Zapraszam wszystkich :)

 

W razie pytań:

GG: 3551511

Tel: 781409969

Edytowane przez rekos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety nie dotre, dzis posypal mi sie przegub, a watpie zebym jutro zdazyl zrobic. :/

Fajnie, że dotarłeś :)

 

Podziękowania

http://i55.tinypic.com/aa999e.jpg

 

Impreza "dosyć udana"

Nekci - byłem trochę zalatany (samochód otwarty). Następnym razem może trochę więcej będzie czasu - pogadamy i pobawimy się w odsłuchy :ok:

 

 

Pokaz slajdów:

http://rekos.fotosik.pl/slideshow.php?id=808766&type=album&add1=rekos

 

Zdjęcia:

http://rekos.fotosik.pl/albumy/808766.html

 

http://i53.tinypic.com/md1el3.jpg

Edytowane przez rekos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachcio - dzwoniłem do arczifo, żeby przyjechał - niestety ma szybę pękniętą. Miał do Ciebie zadzwonić.. Nie zrobił tego?

Zrobił ale za późno bo jakoś koło południa a wtedy już byłem na WOŚP w Toruniu. Tam była lipa i na prawdę wolałbym być w Lipnie. Może za rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ten na dole jest poprawiony..

 

Nie będzie przejazdu przez miasto, ponieważ prawie 200aut by sparaliżowało miasto...

Była podana zła ulica - nie ma Bieleńskiej, tylko jest Bielańska 66 :)

 

 

JazdaMiejska.pl

 

Przewidywany plan imprezy:

 

08:00 Otwarcie bram, zbiórka na terenie toru rally crossowego w Toruniu (Bielańska 66)

10:00 - Start Konkursów .

- Najniższe auto zlotu.

- Przejazdy na czas po torze.

- Rzut oponą.

Oraz wiele niespodzianek oraz konkursów odbywających się w trakcie (innymi słowy dużo śmiechu i zabawy dla każdego)

W trakcie konkursów możliwość grillowania ( Prosimy zabrać ze sobą grille, węgiel, kiełbaski ) udostępniamy teren pod grille.

15:00 Zakończenie głosowań

17:00 Rozdanie nagród

 

NAGRODA DLA OSOBY KTÓRA POKONA NAJWIĘCEJ KILOMETRÓW aby dojechać NA ZLOT

----------------------------------------------------------------

W razie problemow z trafieniem

Chomik : 516 630 369

Starrs : 511 277 421

----------------------------------------------------------------

REGULAMIN SPOTKANIA

„ROZPOCZECIE SEZONU Z VAG SIĘ KRĘCI”

 

 

1. Za teren zlotu uznawany jest Tor rally crossowy w Toruniu oraz miejsca oznaczone w specjalny sposób.

2. W zlocie może uczestniczyć osoba posiadająca samochód z grupy VAG lub będąca pasażerem.

3. Pobyt na terenie imprezy uwarunkowany jest posiadaniem identyfikatora oraz podpisania regulaminu przez: kierowców, pasażerów jak i osoby chcące brać bierny udział w imprezie.

5. Poza dojazdem na plac zlotu oraz miejscami wyznaczonymi przez organizatorów obowiązuje całkowity zakaz jazdy autami po terenie zlotu.

6. Każdy z uczestników wjeżdżając/wchodzący na teren imprezy musi podpisać regulamin.

7. Za zachowanie uczestników na i poza terenem zlotu organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności. Oznacza to, że każdy uczestnik zlotu ponosi odpowiedzialność cywilną i karną za własne zachowanie.

8. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników imprezy oraz ich sprzętu, jak i za szkody i straty spowodowane pośrednio i bezpośrednio w stosunku do osób trzecich.

9. Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby wszyscy uczestnicy zlotu byli zadowoleni, jednakże każdy uczestnik zlotu zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu imprezy pod groźbą usunięcia z terenu zlotu.

10. W miejscu odbywania się rozpoczęcia zakaz spożywania alkoholu przez kierowców.

11. Uczestnik spotkania nie może przewozić w samochodzie więcej osób niż jest wbite w dowodzie rejestracyjnym.

12. Dozwolona prędkość na terenie zlotu – 10km/h. (nie licząc zadań sprawnościowych).

13. W trakcie przejazdów sprawnościowych w pojeździe mogą się znajdować tylko 2 osoby, na przednich siedzeniach.

14. Osoby biorące udział w przejazdach sprawnościowych nie mogą być pod wpływem alkoholu, licząc kierowce jak i pasażera.

 

Organizatorzy przestrzegają o zabezpieczenie dóbr materialnych: aparatów, portfeli, telefonów oraz innych cennych przedmiotów. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty

 

Posiadaczy samochodów spoza grupy VAG prosimy o parkowanie przed restauracją "Esencja Smaq" ( po lewej stronie przed bramą główną) pomoże nam to uniknąć zamieszania na bramie.

 

W trakcie imprezy zapraszamy do korzystania z usług restauracji "Esencja Smaq".

 

 

A tutaj do mnie namiar w razie czego: 781409969

Nie mam skrzynki w bagaju, więc grillka wezmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będą liczyć te kilometry od zlotu. Może przyjechać Paskiem na norweskich blachach :D

Będą liczyć chyba od miejsca zameldowania jaki masz w dowodzie osobistym :)

 

 

 

Rekos mam jeszcze pytanko do Ciebie. Jak najłatwiej wjechać na ten tor od strony MotoAreny czy koło dawnego stadionu?

Bez różnicy - i tak wjazd jest ten sam. Ja wolę wjeżdżać od strony stadionu, jedziesz - zaczyna się parking MotoAreny jest wjazd po prawej stronie do lasku na tor :)

Podpowiem chłopakom, żeby oznaczyli jakoś wjazd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekos rekreacja była jak najbardziej ale bez piwka :(

Jak obrobię zdjęcia to wyślę conieco. Na razie wykres z hamowni która była na zlocie. Pozytywnie zaskoczyło mnie moje Vento 1.9TDI 90KM '94 z silnikiem 1Z Zamiast ubywać koników one się rozmnażają pod maską :D

 

http://delphi-archiwum.pl/wachcio/templates/hamownia_vento.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...