Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław)


Rekomendowane odpowiedzi

Gra ale szukam nowych rozwiązań i doznań :) według mnie oczywiście bardzo możliwe że specjalista w temacie może mieć zastrzeżenia albo i nie :)dlatego też chciał bym aby ktoś dobrze osluchany i w temacie się wypowiedział jak będę na urlopie w lipcu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Mi się bardzo podoba

I super , słuchaj innych autek i sobie porównasz 


 

 


Niestety tak łatwo to nie będzie

Przecież każdy ma inne preferencje jednemu pasuje granie woferów od 100 hz inny lubi full 


 

 


mi też sie podobało moje granie

A teraz co nie podoba ci się bardziej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiesz , jak wpuscisz do auta 10 ludzi  to ci każdy co innego naopowiada , taka jest prawda , rzecz gustu :) , osłuchania itp , ale po to są spoty żeby się podzielić opiniami , a nie pokazywać jedyna słuszną drogę , im więcej tym lepiej ale nie pamietam więcej jak 4 auta 2 do posłuchania 2 w planach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


dobry mechanior wystarczy że odpalisz i ci mówi że wtryski wyjeb... i dwumas do wymiany.

i jeszcze przez telefon ;) , miałem kilku wtrysk do wymiany bo to 2.0 tdi a dupa , komputer miał walniętą ścieżkę , u mechanika tak samo liczy się doświadczenie , wiedza teoretyczna to nie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonisz to głąba i opisujesz objawy to od razu wtrysk , a nawet nie zapyta się jaki albo nie sprawdzi bosch raczej się nie sypie mam już to kilka lat i są ok najgorszy nie był jeszcze w połowie normy , a na zamianę wtrysku żaden szanowany w Bydgoszczy nie wpadł ale na szczęście są kumaci :)


a tak z ciekawości nie wtopiłeś jeszcze na używkach , na forum sporo naciągaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam używki :P oprócz dego zdecydowałem się na nowe od wollyego bo moje r6a z forumowych rąk wysiadly po 2 miesiącach i 2x uszkodzily piec. A jak bym ci powiedział za jakie pieniądze kupiłem moje klocki to byś się zaśmiał :P że ktoś sprzedaje za ta kasę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...