Jump to content

Wygłuszanie drzwi z tyłu?


Recommended Posts

Wy w ogóle wygłuszacie drzwi z tyłu? Bo ponoć tam się nie montuje głośników bo to nie po bożemu znaczy się nie według tej całej Biblii Car Audio. 

No więc właśnie skoro tam nic nie gra to wygłuszacie czy zostawiacie takie jak jest? Wtedy dziwny efekt jak przód wygłuszony a tył nie - takie trochę niekompletne to się wydaje. No chyba że wy wszyscy jeździcie wersjami 3d i wtedy tego problemu nie ma.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Mats96 napisał:

Wy w ogóle wygłuszacie drzwi z tyłu? Bo ponoć tam się nie montuje głośników bo to nie po bożemu znaczy się nie według tej całej Biblii Car Audio. 

No więc właśnie skoro tam nic nie gra to wygłuszacie czy zostawiacie takie jak jest? Wtedy dziwny efekt jak przód wygłuszony a tył nie - takie trochę niekompletne to się wydaje. No chyba że wy wszyscy jeździcie wersjami 3d i wtedy tego problemu nie ma.

 

Ale filozujesz i to w kolejnym temacie….

3d też ma przestrzeń i zapotrzebowanie na maty i pianki, podobnie 2d w sedanie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...