Skocz do zawartości

Strojenie 5-way


takeshi_td
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam jakiegoś ogarniętego stroiciela, z północnej części kraju, który będzie w stanie ogarnąć mi auto.

Z uwagi na niewystarczającą ilość wolnego czasu, dojrzałem do myśli, że chyba pora to komuś zlecić żeby w końcu "zagrało jak należy" 😅

Szukam kogoś w promieniu do 250 km od Trójmiasta. Kogoś kto faktycznie ma spore doświadczenie i robi takie rzeczy na codzień 😉

W Amf już pytałem - "Nie mamy czasu" 😕 a do pssound trochę za daleko 😅

Do ogarnięcia 3-way front, front sub, rear sub, na procku ESX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w szukaniu,

Może się okazać że łatwiej i szybciej będzie spróbować w okolicy kogoś znaleźć i poczekać miesiąc czy dwa na termin. Wtedy dostrojenie systemu będzie prostsze. Nie będziesz chyba na korekturę jechał do Łodzi.

Pytałeś w Olsztynie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, michas75 napisał:

Tak, co więcej weź to pod uwagę że po takim strojeniu nie masz gwarancji że będziesz zadowolony z efektu pracy stroiciela.

Dobry stroiciel rozmawia z klientem , puszcza mu najlepiej jakieś auto i wsłuchuje się w jego oczekiwania brzmieniowe, a następnie dodaje do oczekiwanego brzmienia technikę. 

Oczywiście jak się przyjeżdża z gotowym autem zrobionym przez siebie trzeba być świadomym,  że strojenie nie załatwi jakiś ewidentnych błędów montażowych lub doboru komponentów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zależy mi na poukładaniu tego w całość i stworzeniu bazy wyjsciowej a szlifować detale mogę już potem sam.

Mam jakiś zarys tego co chcę osiągnąć i póki co, jak jedno wyjdzie mi dobrze to drugie się chrzani i tak w kółko 😅

Sfrustrowany tą "zabawą" uznałem że pora wsadzić do auta fachowca, który zrobi porządek na tyle ile się da a potem zobaczymy co dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, truck napisał:

W Szczecinie masz Roberta , wystroił już trochę aut na "pucharowym" poziomie , więc myślę,  że i Twoje ogarnie.

Kontakt poszukaj tutaj:

https://www.car-hi-fi.pl/

 

Możesz się powołać ewentualnie na mnie .

 

Pozdrawiam 

Dzięki 👍

Zrobię rozeznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim będziesz miał finalna wersję brzmienia, czeka cię kilka korekt i o ile będziesz wiedział w którą stronę iść z korekta brzmienia o tyle nie koniecznie samemu może Ci się to udać. Zrób tak jak proponował truck. to rozsądne rozwiązanie. Moje finalne brzmienie w swoim aucie dopracowywałem przez 3 tyg... codziennie parę godzin po pracy. To długa i żmudna praca której efektu nie osiągniesz po 1 czy 2 spotkaniach z tym co stroi.. Życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LunaticAllegro napisał:

No jakby policzyć godziny pracy przez 3 tyg dzień w dzień od 16-23 i pelne weekendy to nawet masz rację:)

Czyli rozumiem, że teraz już ręka nie swędzi, by poklikać coś jeszcze w ustawieniach? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wirtuoz napisał:

Czyli rozumiem, że teraz już ręka nie swędzi, by poklikać coś jeszcze w ustawieniach? 🙂

No zartujesz.. Po 3 miesiącach rozebrałem set.. zmieniłem proca... kupiłem inne woofery... inne średniaki... przerabiam słupki... inne wysokotonowe... wszystkie wzmaki wymieniłem... jest zabawa... 

Jeszcze całości nie poskładałem bo robiłem cała podwójna podłogę... bostcapy...aktywne chłodzenie wzmacniaczy I inne gadzety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...