Skocz do zawartości

Procesor dźwięku pioneer deq-s1000a2


Rekomendowane odpowiedzi

Pany używał bądź używa ktos tego procesora?Chce podłączyć di fabrycznego radia ale zastanawia mnie fakt jak będę mógł korzystać z usb jak radio mam fabryczne?Czy glosniki 165mm audio system mx165 evo  będą dobrze z nim współpracować?Czy procek za słaby na te glosniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, oba produkty są budżetowe.

Tu masz nieco więcej na temat AS. Pionka możesz znaleźć bez problemu i porównać z AS:

https://device.report/manual/7027617

Nachylenia filtrów w AS nie są zbyt duże 6 i 12dB.

Nie szukałem zbyt intensywnie i nie wiem, czy AS ma płynną regulację filtracji czy punktową jak Pionek.

Na pewno AS ma bardziej przydatne do zastosowania końcówki mocy.

Tu masz delikatną prezentację AS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Jedrula76 napisał:

Audio Fischer Match PP 52 DSP  też by dobrze spełnił zadanie i można coś trafić w podobnym budżecie (oczywiście używka). 

No ten co wstawiłeś jest jeszcze mocniejszy od wymienionego przeze mnie AS ale cena jak dla mnie za wysoka 😉chce na wszystko wydac max 2200zl tj procek plus 2 pary glosnikow😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dragox25xev napisał:

No ten co wstawiłeś jest jeszcze mocniejszy od wymienionego przeze mnie AS ale cena jak dla mnie za wysoka 😉chce na wszystko wydac max 2200zl tj procek plus 2 pary glosnikow😉

To może pomyśl o rezygnacji z tylnich głośników które będziesz mógł (jeśli będzie taka potrzeba) dokupić w późniejszym terminie na rzecz lepszego procka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2023 o 10:16, grzeczny_52 napisał:

Nachylenia filtrów w AS nie są zbyt duże 6 i 12dB.

Nie szukałem zbyt intensywnie i nie wiem, czy AS ma płynną regulację filtracji czy punktową jak Pionek.

Na pewno AS ma bardziej przydatne do zastosowania końcówki mocy.

 

Na innym filmie wyższy model X80.4DSP-BT ma płynną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...