Skocz do zawartości

Hifonics medusa m-8 dsp


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu posiadam to dsp w aucie i coraz częściej mam problem z pilotem, zawiesza się bardzo często, działa tylko głośność pozostałe guziki są martwe, brak możliwości wyboru źródła. Czy ktoś spotkał się z tym problemem? Szukałem na polskich oraz na zagranicznych forach niestety  brak czegoś konkretnego. Sprzęt jest praktycznie nowy nadal na gwarancji więc wolę zapytać zanim będę męczył i odsyłał sprzęt na gwarancję. Odpinanie i podłączanie pilota nie pomaga nadal działa tylko głośność, czasem mu odwali i zadziała wszystko ale większość czasu nie działa niestety. Z samym dsp wszystko ok działa bez zarzutów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dla przykładu cały dzień wszystko ok było, miałem nadzieję, że ktoś się z tym spotkał i ogarnie to jakaś aktualizacja softu bo wygląda to raczej na problem softwerowy. Jak pomyślę sobie o demontażu tego to chyba do wiosny poczekam bo szkoda mi plastików w aucie. Dzięki za opinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do sprzedawcy że masz problem, nich się dowie u dystrybutora co i jak.

 

Ja mam taki sam problem z chińskim radiem na androidzie i sterowaniem z pilota przy kierownicy. Raz działa wszystko a raz tylko głośność mimo wykrywania przycisków przez radio. Zależne jest to od temperatury w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem luty na złączu w pilocie oraz piny w wtyczce do pilota i jest spokój od dwóch dni jak na razie. Z ciekawostek pilot w środku ma ślady albo zalania albo dużej wilgoci bo cała płytka PCB jest w charakterystycznym osadzie, a procesor od nowości w moich rękach jest i takich akcji oczywiście nie było więc ciekawe jaką kryje historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro płytka wygląda jak po zalaniu czymś, to uważasz, że serwis oczywiście uwierzy na słowo, że ja z pilotem nic nie zrobiłem, a przypadkowe problemy z nim to zbieg okoliczności? Czasem trzeba się kierować logiką, i wybrać rozsądniejsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...