Skocz do zawartości

Tuba do auta nie wyłącza sie mimo zgaszenia silnika


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Borowka1 napisał:

Hej jestem tu nowa, mam problem z tubą która sie nie wyłącza mimo zgaszenia silnika. Wszystko jest raczej dobrze podłączone. Jakie mogą być przyczyny?(nie znam sie totalnie w tym temacie ale chcialabym czegos sie nauczyc)

Do przywitania się, jest tu na forum odpowiedni dział. Ta "tuba" to co to jest? Marka, model,opis instalacji, jakieś foto? Dlaczego powinna się wyłączać po zgaszeniu silnika? Jeśli wszystko jest raczej dobrze podłączone, to co przeszkadza w użytkowaniu? Przyczyny mogą być wszelakie i rozmaite.. Raczej błąd jest w instalacji, ewentualnie uszkodzone radio/ wzmacniacz.  Puki co lepiej nauczyć się chyba poprawnie pisać posty i je czytać.. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jurand87sca napisał:

Do przywitania się, jest tu na forum odpowiedni dział. Ta "tuba" to co to jest? Marka, model,opis instalacji, jakieś foto? Dlaczego powinna się wyłączać po zgaszeniu silnika? Jeśli wszystko jest raczej dobrze podłączone, to co przeszkadza w użytkowaniu? Przyczyny mogą być wszelakie i rozmaite.. Raczej błąd jest w instalacji, ewentualnie uszkodzone radio/ wzmacniacz.  Puki co lepiej nauczyć się chyba poprawnie pisać posty i je czytać.. 😉 

Jestem pierwszy raz na tej stronie 😉

ja polecam od siebie nauczyc sie ortografii bo póki** co to jej nie potrafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam trochę pokory. Na każdym forum jest identycznie. Nie mów że od wczoraj korzystasz z internetu.
 

Nie ucz nikogo ortografii jeśli sama nie piszesz bezbłędnie.

Z takim podejściem możesz zapomnieć o pomocy. No chyba ze grzeczny (złoty człowiek) zaraz przyjdzie z również złotą radą ale i on potrzebuje informacji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast ortografii, wolałem szkolić się w wykonywaniu instalacji.. 😉 Co i tak niewiele wnosi do tematu, bo to co nie do końca chce działać to tak naprawdę nie jest "tuba".. 😉

W dniu 6.02.2023 o 09:20, Borowka1 napisał:

Jestem pierwszy raz na tej stronie 😉

ja polecam od siebie nauczyc sie ortografii bo póki** co to jej nie potrafisz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2023 o 08:35, Borowka1 napisał:

Hej jestem tu nowa, mam problem z tubą która sie nie wyłącza mimo zgaszenia silnika. Wszystko jest raczej dobrze podłączone. Jakie mogą być przyczyny?(nie znam sie totalnie w tym temacie ale chcialabym czegos sie nauczyc)

1 Zła instalacja

2 Uszkodzenie

To czego ewidentnie tu brakuje to opis zaistniałej sytuacji . Czy to kiedykolwiek działało poprawnie , kiedy i na skutek czego się zmieniło . Złap za klawiaturę i piękną polszczyzną opisz Nam problem . Pisz o wszelkich okolicznościach jakie zdają się istotne , jak tez o tych których związek z zaistniała sytuacją wydaje się luźny , ale rzuca świtało i pozwoli na odnalezienie właściwej ścieżki do rozwiązania twojego problemu .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2023 o 08:35, Borowka1 napisał:

(nie znam sie totalnie w tym temacie ale chcialabym czegos sie nauczyc)

Jak jeszcze jesteś skłonny w to zainwestować , to poprzyj tą chęć zakupem miernika uniwersalnego . W obecnych warunkach szklana kula jest non stop zaparowana i trzeba powrócić do tradycyjnych metod diagnostyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2023 o 08:35, Borowka1 napisał:

Hej jestem tu nowa

Napisz więcej danych - tuba ma swój wzmacniacz czy jest wysterowana samodzielnym wzmacniaczem.

Jakim?

REM z radia czy zastosowałaś mostek z zasilania plusa wzmaka zintegrowanego lub oddzielnego.

 

Skąd jest pobrane zasilenie wzmaka w obu wersjach.

 

Analizowałaś co się dzieje na REM po wyłączeniu auta?

Jakieś pomiary Ktoś robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 10:05, nakamichi napisał:

Jak jeszcze jesteś skłonny w to zainwestować , to poprzyj tą chęć zakupem miernika uniwersalnego . W obecnych warunkach szklana kula jest non stop zaparowana i trzeba powrócić do tradycyjnych metod diagnostyki.



nakamichito jest kobieta :)

Borowka1daj więcej info odnośnie tej instalacji, klocków i montażu bo bez tego możemy wróżyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...