Skocz do zawartości

Wybor zestawu 3 drożnego na przód


Guluwroc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , przymierzam się do montażu zestawu 3 drożnego do mojego Audi a7 1 generacji . Plan jest zabudować tweetery i średnie w słupki lub stosując obudowy . Czy można kupić coś lepszego w tej cenie jak Hertz MLk700.3+ ML1800.3 . Cena jaka udało mi się załatwić to 2918 zł netto. 
http://www.toms-car-hifi.de/media/pdf/CarHifi_2_2016-12.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Various napisał:

Oczywiście, że kupisz coś lepszego za 3tys 😉

Pytanie jakie masz preferencje, budżet, w co celujesz, jakie źródło itd :)

 

Świetny stosunek jakości do ceny masz np. w Micro Precision.

super odpowiedz słuchałeś tego hertza czy po nazwie go skreslasz  on oczekuje konkretnych zestawów które mogą być lepsze od tego hertza w budżecie do 3 tys zł.,tutaj musisz się posilić  wiedza instalatorów którzy przerabiali te klocki i podobne głośniki  w tej cenie to jest dosyć nowy zestaw i rzadko kto go słuchał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dbdrag napisał:

super odpowiedz słuchałeś tego hertza czy po nazwie go skreslasz  on oczekuje konkretnych zestawów które mogą być lepsze od tego hertza w budżecie do 3 tys zł.,tutaj musisz się posilić  wiedza instalatorów którzy przerabiali te klocki i podobne głośniki  w tej cenie to jest dosyć nowy zestaw i rzadko kto go słuchał

Czyli jak sponsorowani instalatorzy montują, znaczy, że dobre?

Ogląda i słucha się różnych topowych instalacji w europie, nie widziałem nigdzie hertza 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Various napisał:

Czyli jak sponsorowani instalatorzy montują, znaczy, że dobre?

Ogląda i słucha się różnych topowych instalacji w europie, nie widziałem nigdzie hertza 😉

a widziałeś gdzieś w tych topowych instalacjach głośniki za 3tys zł, chłopak się podparł niemieckim testem a ty nic mu nie podpowiedziałeś ,proponuje czytać ze zrozumieniem czego kto oczekuje.GULUWROC tu są te testy niemieckie jeżeli chcesz sobie podpatrzeć jak oni to oceniają to proszę bardzo każdy sam musi podjąć decyzje każde auto jest inne

https://www.hifitest.de/bestenliste/in-car-lautsprecher-16cm-30

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Hertze ML280.3 i był to całkiem fajny tweeter w 2 drogach. Reszty nie miałem okazji słuchać, ale jak grają równie przyjemnie to może być warto.

@dbdrag Nie spinaj się, za 3000 można postawić cały system albo kupić same tweetery. Może Various brał pod uwagę jeszcze używki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz w kwocie 3 000 PLN da się kupić głośniki do topowych instalacji?? 😉

 

Jest w mojej okolicy chłopak co ma tw, mid z tego zestawu i osiąga całkiem niezłe wyniki w AYA, woofer obecnie Replay Audio, wcześniej Audio Development. 

Mialem okazje słuchać rok temu i system nie odstawał od dużo lepszych zawodników.

 

Micro Precision to tez nie taki miód jak wszyscy piszą;) Tutaj większą rolę gra ustawienie i montaż niż marka przetwornika;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie jest wybór ale jeżeli mówimy o nowych to nie będzie jeden czy drugi zestaw grał lepiej czy gorzej a jedynie inaczej. Zresztą jest wiele innych aspektów które trzeba uwzględnić, sama wymiana głośników może srogo zawieźć. Tymbardziej w tym budżecie. Co innego w instalce w tej kwocie.

Czy mówimy tu o wymianie samych głośników czy planujesz też wzmacniacz/wzmacniacze, wygłuszenie, procesor, subwoofer no i wymianę żrodła? Co masz teraz w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...