Skocz do zawartości

Głośniki 165mm co wybrac do 800zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

Przymierzam sie do zrobienia CarAudio w Citroenie Jumpy II 9 osobowym, Chce całego Busa wygłuszyć cala podłogę matami Bitmat 2.5mm na to pianka (nie wiem jeszcze jaka grubosc bedzie dobra), do tego caly dach w wygluszenie drzwi itd (tak wiem wpakuje ze 100kg wygluszenia). Ma być to auto którym będzie się przyjemnie podróżowało ponieważ pracuje w NL czesto jezdze do Polski i po pol roku od kad mam to auto to jest przyjemnie ale jest halas przy takich predkosciach 140km/h a mozna to fajnie wygluszyc i bedzie juz przyjemnie.  Ale teraz do rzeczy poniewaz jest to auto prywatne które jeździ na wakacje itd ma być przyjemnie i ma być przyjemna dla ucha muzyka.

 

Posiadam Radio Pioneer DEH-80PRS

Wzmacniacz Alpine PDX V9

Skrzynie basowa zamknieta z glosnikiem Rockford Fosgate P2D2-8

Do tego Bedzie dokupione cale opablowanie Hollywooda zasilanie i glosniki i sygnal 

 

Najwazniejsze pytanie to jakie polecacie glosniki 165mm zestaw 2 drozny ze zwrotnicami wiadomo ja mysle nad:
AUDIO SYSTEM RADION R165

DLS MC6.2

Morel Maximus 602

Rockford Fosgate T165-S

 

Jak macie jakies inne typy to prosze o propozycje oczywiscie musze miec zestaw x2 na przód i tył 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jankus napisał:

Dlsy spoko głośniki. Kopliwe ale basu za dużo nie było. Dobrze że masz suba. Chodź w tak dużej kabinie 8" może zginąć 

wiesz co jakoś kiedyś się przekonałem do małych subow, miałem w 307 suba JBL GTO804 i grał bardzo spoko nie musi tłuc tak żeby lusterka się trzęsły tylko żeby dawał taki lekki basik. Żona ma meganke III z seryjnym BOSE ojciec ma Alfe 159 tez z seryjnym BOSE (już odblokowanym dodatkowo) i jak tylko uda mi się w busie uzyskać podobny dźwięk to będę mega zadowolony nie musi to być Car Party. bo niestety Busów poza Mercedesem V (gdzie mozna dokupic tego burmestera) i VW transporterem (gdzie mozna  kupic dynaudio) to w busach nagłośnienie to jakaś tragedia jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zginie jeśli będzie zamontowany gdzieś z przodu.

Miałem parę dni Hertza ES200 zamiast schowka z przodu i nie grał na maxa a przód uzupełniał jak malina. Btw, tez pod Alpine PDX V9 a samochód to Grand Scenic III wiec nie taki mały. 
Oczywiście tych najniższych rejestrów brak ale jak na tak mały głośnik daje radę.

Tip ode mnie montuj obudowę głośnikiem/ membraną do dołu zostawiając szczelinę 3-4 cm.

Wf z tego zestawu DLS tez miałem tyle ze w Lagunie. Fajny papierzak z fajną, nie męczącą średnicą, ciekawe czy poradzi sobie w tak dużych drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...