Skocz do zawartości

Nagłośnie w aucie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem tutaj nowy i wielu informacji jeszcze nie wiem. Jeśli w czymś się pomylę lub jeśli podobny temat już był tutaj rozwinięty proszę o podesłanie linku.

Aktualnie posiadam renault megane 2 ph1 combi z 2004 roku, w aucie mam standardowe radio tuner list oraz przełożone głośniku cabasse (przód dwudrozne rodzielone na sredniotonowy oraz wysokotonowy w desce oraz tyl sredniotonowy), nie posiadam wzmacniacza, suba ani wygluszonych drzwi - tym mam zamiar zająć się na dniach.

Tutaj pojawia się zagadnienie - chciałbym dodać trochę miękkiego basu do całokształtu, a jednocześnie zostawić fabryczne radio ze względu na funkcjonalność panelu przy kierownicy. Czy jest możliwość dołożenie wzmacniacza + subwofera zostawiając fabryczne radio? Dodam że jestem zielony w tym, dlatego sięgam po wiedzę osób które wiedzą więcej w tym temacie.

Jako pierwsza czynność muszę wygluszyc drzwi, to wiem. Tyle, że co potem?

Mogę dodać, że nie mam zbyt dużego budżetu, około 1000 na wzmacniacz oraz subwofer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matizek napisał:

zostawić fabryczne radio ze względu na funkcjonalność panelu przy kierownicy

180zł kosztuje adapter do tego pilota. Tylko najpierw musisz mieć radio a potem kupić adapter pod radio. Seryjne radio odpuść, naprawdę, nie warto się męczyć. Pewnie się okaże że i tak puszczasz muzykę po BT z telefonu przez transmiter

:edit Poczytaj FAQ Nazara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...