Skocz do zawartości

Jaki subwoofer ?


daeve95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Zacznę od tego co już w aucie jest.

Radio jvc kd avx22

Wzmacniacz esx sxe 150.4 4x100rms 4Ohm i 4x150rms 2Ohm

Glosniki przód: dwudrozne musway mq6.2c 125wrms

Tył:seria pod radio

Otóż w moim budżecie chciałem wzmacniacz który zasili glosniki przód i ewentualnie później suba No i doradzono mi ten wzmacniacz. (Pan że sklepu internetowego)

Jako że trochę naczytałem się i szukałem jakiegoś subwoofera to moje pytanie brzmi czy cokolwiek zagra pod tym wzmacniaczem. Ogółem po strojeniu na ucho jakoś to gra ale brakuje bassu. Myślałem nad jakimś subwooferem w skrzyni br. Moje auto to bmw e38 i posiadam tunel na narty. Wymiary po odłożeniu podłokietnika to 30cmx23~ mój zamysł jest taki żeby subwoofera grał z bagażnika i był skierowany do wewnątrz auta. 

Czy znajdzie się coś pod te 200rms 4Ohm w mostku bądź 300 w 2Ohm?

Słucham głównie rapu.(raczej wolny soczysty bass jeśli tak to można ująć) 

I drugie pytanie czy te radio bodajże z okolic 2008 roku nie lepiej wymienić na coś nowszego ? W granicach 400zl?

Na subwoofer jestem skłonny poświęcić tak do 600zl jeśli cena/jakość ma znaczenie to nawet 800-900.

Dziękuję pozdrawiam. :)

w załączniku fotki ze schowku nart.

Edit. Myślałem nad jakimś subwooferem o wielkości 25cm

20220927_175155.jpg

20220927_175136.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...