Skocz do zawartości

Audio System HxFIT BMW UNI EVO 2 + Helix M SIX DSP


TOMEK94PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zamierzam aktualizować swoje audio w BMW e90. 

W tym momencie mam zainstalowany wariant HiFi ze zmienionymi wooferami na focala przez poprzedniego właściciela. 

 

Przymierzam się do zakupu zestawu wspomnianego w tytule. 

https://www.sklep.caraudioteam.pl/glosniki-audio-system-hxfit-bmw-uni-evo-2-p-8933.html

+

https://www.sklep.caraudioteam.pl/helix-m-six-dsp-6-kanalowy-wzmacniacz-klasy-d-z-wbudowanym-dsp-p-8630.html

 

Zamierzam również wyciszyć przednie drzwi. Oraz oczywiście dostroić całość u specjalisty. Montaż prawdopodobnie także zlecę. 

 

Rozglądałem się za różnymi zestawami, przeglądałem głośniki dedykowane od Match'a (słabo ogólnie z ich dostępnością), patrzyłem Gladena, Braxa. I szczerze mówiąc w tym budżecie co powyżej nie potrafię w swoim przekonaniu skompletować czegoś sensownego niż to co wybrałem. 

Słuchałem Audio System niższej serii i szczerze mówiąc ich brzmienie mi odpowiadało, nie męczyło mnie.
Zależy mi na czystym i dość mocnym dźwięku. Oczywiście bass mile widziany na tyle ile da się go wycisnąć z wooferów.  

Nie mogę niestety w bagażniku umieścić niczego oprócz wzmacniacza, więc sub odpada. 

 

Jest tu może jakiś posiadacz takiego lub podobnego zestawu? 
Wszelkie rady na temat tego co mógłbym zmienić w moim wyborze mile widziane. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to dobry jedynej jakość/cena. Nie znam tych głośników i pewnie wiele opinii na ich temat nie znajdziesz. Ale podejrzewam, że ze względów konstrukcyjnych (tak jak każde głośniki dedykowane BMW) zagrają lepiej niż wiele „zwykłych” zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Moje doświadczenie nt. CA jest jeszcze małe i jedyne auto które przerobiłem sam to właśnie e90. Napisałeś że masz już woofery focala, które notabene zbierają bardzo dobre opinie. Czemu nie chcesz ich wykorzystać? Pod dsp zagrają na pewno inaczej niż pod "wzmacniaczem hifi" i może się okazać że Tobie podejdą. Inne zawsze zdążysz kupić. 

Tak jak wyżej  napisał "Khazar" idąc drogą p&p drzwi są mniej ważne. Do wygłuszenia na pewno progi bo to one są skrzynią dla wooferów i podłoga z przodu bo mocno rezonuje przy mocniejszym basie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...