Skocz do zawartości

Tweetery z ceramiczną kopółką


takeshi_td
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Accutony są bardzo delikatne i instalowanie ich w samochodzie oraz eksploatacja nazwał bym loteria, uda się albo i nie a właściwie pytanie do kiedy się nimi nacieszysz, konstrukcja tego głośnika jest specyficzna, bardzo mała szczelina tam jest na cewke a co za tym idzie generuje to problemy przy zmianach temperatury w naszym klimacie jest spora amplituda. Z własnej praktyki nie polecam, mój jeden poddał się w zimę, w cieple nawet jeszcze potem coś pograł ale szybko przestał. Co do alternatywy jak masz gdzie posłuchaj sobie Braxow GL1, tańsze od Accu dwa razy obecnie a profil brzmienia zbliżony, daja sporo radości, po drodze była jakaś kopułka Satori Textreme, słabo wypadła, Braxy ja zdeklasowały, mogę udostępnić w Wawie do odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jakby ktoś miał coś pokroju TB, o których wspomina Domino

 

Spójrz, proszę:

 

https://www.ebay.co.uk/itm/234186384815?hash=item368698a5af:g:1R0AAOSwCQNhP5a0

 

Fakt, nie ma wysyłki do PL, ale można to przecież ogarnąć przez kogoś z SCA.


PS. Zamieszczony wyżej link z aukcji zawiera ofertę sprzedaży nowych Tang Band 25-1719S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest taka seria, pytanie czy różni się czymś w środku i czy jest bardzej trwała, ja tam się wyleczyłem już z Accu po kontakcie z serwisem który twierdzi że ma w nosie naprawy i oferuje symboliczny rabat na zakup kolejnej sztuki. Bardzo miło wspominam ten jeden sezon na nich, slucham często swojej jednej sztuki która przeżyła i ma doparowaną drugą której nie stłukł inny kolega.

 

Ps. Ten rabat oferują jak wyśle im się uszkodzoną sztukę czyli jednak do produkcji je zawracają natomiast polityka firmy jest taka a nie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No jest taka seria, pytanie czy różni się czymś w środku i czy jest bardzej trwała

Rozmawiałem z jednym z twórców tej serii, zarzeka się, że zmiany są znaczące aby właśnie to w aucie wytrzymywało.

 

Z tego co pamiętam, domówka ma chyba ferrofluid także tym bardziej to się chyba nie nadaje do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...