Skocz do zawartości

Zamienię pojemniki z organizera :) - "pojedyncze" na większe.


Fresh'u
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienię "pojedyncze" 54x54mm wkłady z organizera NORP16 na "podwójne" 54x108mm lub "poczwórne" 108x108mm (chyba cała seria NORP 14/16/20 posiada te same wkłady) .

 

Aby wymiana była sprawiedliwa:

- za "podwójny" oferuję dwa "pojedyncze",

- za "poczwórny" oferuję cztery "pojedyncze".

 

 

Nie trzymam w tych pojemnikach akcesoriów do szydełkowania, lecz akcesoria i elementy do Car-Audio. Pewnie nie tylko ja z tego forum, wykorzystuję w taki sposób te organizery. Może ktoś potrzebuje mniejszych pojemników i chętnie się zamieni, dlatego ta oferta się znalazła tutaj.

 


PS. Zanim nadgorliwy człowieku znów usuniesz tę ofertę, przeczytaj regulamin działu "zamienię" i pokaż mi, który punkt regulaminu został "złamany":

post-31837-0-50595400-1656064328_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.W dziale sprzedam tematy mogą umieszczać osoby z minimum 3 miesięcznym stażem na forum oraz minimum 50 postami.

12. Wystawiamy tylko i wyłącznie sprzęt Car Audio. Tematy zawierające sprzedaż innych przedmiotów (np. samochodów, telefonów, komputerów) będą natychmiastowo wyrzucane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


11.W dziale sprzedam ...

 

Są 3 działy:

- sprzedam

- kupię

- zamienię

 

W p.11 wyraźnie mowa o dziale "Sprzedaż".

 

 


Tematy zawierające sprzedaż innych przedmiotów...

 

 

A zamiana, to nie sprzedaż.  :wink:

 

Wiedziałem, że tymi punktami będziecie Drodzy Koledzy operować. Ale sami zrozumcie, że w takim razie regulamin nie jest doprecyzowany.

 

Nie chcę się "z nikim kopać", a jaki jest koń przecież każdy widzi. 

 

Nie będę ukrywał, że niecierpliwie, wiercąc się w fotelu, czekałem na Wasze trafione argumenty.


Jedynie co mi zostało, bardzo Was przeprosić Panowie, za " wytkniętą dziurę w systemie".


Rozumiem w takim razie, że na barter są także obostrzenia 3/50? 


Koledzy Raadek, powalla - jak już się "zainteresowaliście" tym ogłoszeniem, to nie macie przypadkiem takich pojemników na zamianę?  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Są 3 działy:

- sprzedam

- kupię

- zamienię

 

Zobacz dział "zamienię " na samej górze temat UWAGA >  " Z racji że nagminnie osoby się rejestrują aby tylko pohandlować , to ogłoszenie mogą zakładać osoby spełniające punkt 11 regulaminu działu sprzedam! 

 

tak więc Ty mógłbyś tu (czytaj dział sprzedam i zamienię) napisać  dopiero 22 lipca i na dodatek jakbyś jeszcze 18 postów napisał . 

 

PS; co do skrzyneczek ... w obi pracuję ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zobacz dział "zamienię " na samej górze temat UWAGA >  " Z racji że nagminnie osoby się rejestrują aby tylko pohandlować , to ogłoszenie mogą zakładać osoby spełniające punkt 11 regulaminu działu sprzedam! 

 

Wiem, czytałem, przyjąłem do wiadomości. 

 

Może od początku. Jest "Giełda", która się składa z podkategorii:

- Kupię

- Sprzedam

- Zamienię

 

W


W regulaminie nie ma warunków odnośnie działu "Zamienię".

Odnośnie działu "Sprzedam" tak, są

 

 


11.W dziale sprzedam tematy mogą umieszczać osoby z minimum 3 miesięcznym stażem na forum oraz minimum 50 postami.

.

 

I ten wycinek jest ciągle cytowany.


Czyli, według regulaminu w "Giełdzie", w dziale "Sprzedam" warunkiem jest 3 miesięczne posiadanie konta oraz 50 postów, a w działach "Kupię" oraz "Zamienię", nie ma ograniczeń.

 

Naprawdę czytałem regulamin, ze zrozumieniem.


"Z racji że nagminnie osoby się rejestrują aby tylko pohandlować , to ogłoszenie mogą zakładać osoby spełniające punkt 11 regulaminu działu sprzedam!"


Punkt ten jednoznacznie nie definiuje jakie ogłoszenia i w jakim dziale.

 

Jeśli byłby napisany w takiej formie, to wszystko jest jasne, niby dwa słowa a jak dużo mówią :wink: :

 

"Z racji że nagminnie osoby się rejestrują aby tylko pohandlować , to ogłoszenia w dziale zamienię mogą zakładać osoby spełniające punkt 11 regulaminu działu sprzedam!"


:mur1: A ja głupi, chciałem tylko zamienić kilka malutkich, czerwonych pojemniczków. A wychodzi z tego debata i poprawki, niczym 1127 strona do polskiego ładu.

 

Przecież tutaj nikt już się nie odezwie w tym temacie, nawet jakby miał te większe i potrzebował innych  :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczycie o te giełdę jak by tu rekiny biznesu CA siedziały a sprzęt znikał na pniu, nie zmienia to faktu że porządek musi być bez względu na to jaki jest system. Moim zdaniem ogólno dostepne narzedzia do handlu dzialaja lepiej. A z tymi pojemniczkami to chyba chciałeś trochę patrolować ekipę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...