Skocz do zawartości

Spotkanie miłośników CA Płock i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Raadek, dzięki za dobre słowo :D , ale wydaje mi się, że jeszcze trochę pracy przede mną , żeby grało jeszcze ciut lepiej.

Nie miałem okazji wcześniej posłuchać Twojego VW, ale dziś zrobił na mnie ogromne wrażenie, to się dopiero nazywa zestrojenie 3-way, w dodatku z lutownicą w ręku :D

Fajnie, że jest się od kogo uczyć :P

Dzięki dla Ciebie i dla Kamila za przybycie. Myślę że teraz widzimy się w stolicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Raadek - no szkoda że tak wyszło, coś mi nie pasowało od początku ale niestety nie wychwyciłem tego od razu :D Myślę, że następnym razem będzie można już posłuchać auta z normalnymi ustawieniami :P Może na Waszym najbliższym spocie :P

 

Nekci1985 - maxtz robił fotki - także czekamy na Kolegę i fotorelację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było was poznać i posłuchać ciekawych furek.

I wzajemnie :D

Maxtz co prawda ma jeszcze sporo roboty przed sobą ale jego 3 way zapowiada się ciekawie

Wiem wiem mam nadzieję że co nieco da mi się w niedługim czasie poprawić i spotkamy się na waszym terenie :D

Szkoda że maniek miał ustawiony program z autokalibracji

Wiesz jak to jest z procesorami lubią się czasem same przestawić :D:P

Raadek, Twój golfik naprawdę gra na poziomie i co do jego brzmienia to naprawdę jestem pod wrażeniem, Golf Kamila terz dużo nie odstaje od twojego :P

Jeszcze raz wielkie dzięki chłopaki że chciało wam się jechać do tej naszej mieściny no i miejmy nadzieję że spotkamy się u was na spocie (o ile mnie żona puści) :D

post-350-1256499553.jpg

post-1-1256499553.jpg

post-1-1256499554.jpg

post-1-1256499555.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadek, Twój golfik naprawdę gra na poziomie i co do jego brzmienia to naprawdę jestem pod wrażeniem, Golf Kamila terz dużo nie odstaje od twojego :P

 

Ja także jestem pełen podziwu - oba Golfiki pięknie zagrały :DRaadek :D za te 6 lat pracy przy autku i ciągłe zmiany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wielkie dzięki chłopaki że chciało wam się jechać do tej naszej mieściny no i miejmy nadzieję że spotkamy się u was na spocie

Wasze miasto jest bardzo ciekawe.Miejsce spotu było super,autka stały w pobliżu brzegu Wisły.Dobrze że pogoda dopisała bo inaczej byłoby kiepsko...

Serdecznie zapraszamy wszystkich z Płocka(i nie tylko) na spocik w Warszawie.U nas już nie tak urokliwie ale za to w przypadku deszczu za kołnierz się nie naleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
A moze i na nas pora zeby odkurzyc sprzet

 

Nekci1985, ja bym powiedział odśnieżyć :)

 

Chyba że masz na myśli spot na skuterach śnieżnych http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Jak tylko będę dysponował czasem, to chętnie :) ale ostatnio trochę z tym mam problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja również postaram się przyjechać,trzeba się odwdzięczyć chłopakom

 

Raadek, zapraszamy , żeby tylko Wisła nam nie zalała miejscówki :wstyd: był taki moment tej zimy że pływały w tym miejscu rybki

 

Patrząc tak na szybko w kalendarz, co powiecie na termin 14.03 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...