Skocz do zawartości

Spotkanie miłośników CA Płock i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, Corsa już gra i można by ją odsłuchać przez większą grupę zapaleńców CA :P

W Płocku dużo fajnie grających furek nie ma ale kilka by się pewnie znalazło :hyhy: Po za tym kiedyś pisał ktoś o spocie z Włocławka tak więc można by to razem połączyć i by już pewnie było czego posłuchać :P

Ja proponuję spotkać się w jakąś niedzielę około południa co do miejsca to jeżeli Włocławek by się dołączył to mogli byśmy się spotkać np. w zajeździe "pod żaglami" gdzieś w połowie drogi :hyhy: Jest tam duży parking no i można jakąś rybkę zjeść :P

Ja zawsze jeżeli ktoś by był zainteresowany odsłuchem to mogę zabrać jakiś subwoofer (albo i trzy) lub jakiś wzmacniacz (o ile coś tam będę miał)

Tak więc proszę o odzew zainteresowanych to może jeszcze i w tą niedzielę da się spotkać :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trzeba tylko ustalić dogodny termin.

Myślę że trzeba poczekać żeby się jeszcze kilku chętnych zdecydowało i można by się spotkać w przyszłą niedzielę no chyba że temat się bardzo rozwinie i da radę w ten weekend :)

Na chwilę obecną to myślę że możemy ustalić miejsce spotkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko ustalić dogodny termin.

Myślę że trzeba poczekać żeby się jeszcze kilku chętnych zdecydowało i można by się spotkać w przyszłą niedzielę no chyba że temat się bardzo rozwinie i da radę w ten weekend :)

Na chwilę obecną to myślę że możemy ustalić miejsce spotkania :)

 

Ja w ten weekend odpadam :) Szkoła niestety :| Ale miejsce spotkania faktycznie można ustalić :] Na przyszły weekend się pisze jakby co :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to możemy zacząć robić listę i zobaczymy ile będzie chętnych na spotkanie jutro.

Co do miejsca to ja nadal jestem za tym zajazdem "pod żaglami" ponieważ w Duninowie to możemy mieć tylko niepotrzebnych gapiów w stylu "panie ale ile taki głośnik kosztuje" :hyhy:

 

 

LISTA:

 

1. MAXTZ + CORSOLOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazaliscie troche inna szkole CA, nastawiona strasznie na czystosc dzwieku

A ja zawsze myślałem, ze to podstawowa szkoła CA :P

No cóż o gustach się nie dyskutuje ale jak piszesz sam się przekonałeś że fajnie jest jak przód gra czysto dynamicznie i nie góruje nad nim subwoofer z bagażnika

 

[ Dodano: 2009-09-28, 07:54 ]

Fotki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, szkoda że mam trochę daleko do Płocka bo chętnie też bym z kimś znającym się na graniu ustawił żeby ocenił to jak gra u mnie bo sam nie mogę dojść czy w miarę dobrze to gra czy nie napewno lepiej niż było ale czy poprawnie jak na te klocki czy nie to nie wiem :P a posłuchać innych autek też byłoby miło i zobaczyć różnicę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż o gustach się nie dyskutuje ale jak piszesz sam się przekonałeś że fajnie jest jak przód gra czysto dynamicznie i nie góruje nad nim subwoofer z bagażnika :P

Racja!!

 

:P Fajnie jest slyszec wszystkie dzwieki w utworze, a nie jego czesc. Strasznie lubie gleboki bas, ale pozostale tony tez musza dawac o sobie znac :P Za przod musze sie zabrac i to solidnie, ale to jakos kolo wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja twojej maxtz, zwłaszcza tych subów w bagaju :P No niby aż tak daleko nie mam bo jak teraz na mapie spojrzałem to niby 150 kilometrów, mieszkam pod Olsztynem, może jeszcze kiedyś się zgadamy na jakiś zlocik Dopiero po posłuchaniu kilku aut mógłbym stwierdzić czy moje audio jest już w miarę czy jeszcze nie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, jak najbardziej jestem za :rotfl: ponieważ chętnie posłucham tych twoich RE póki jeszcze je masz w aucie

Co do terminu to jeżeli chodzi o mnie to tylko niedziele wchodzą w grę :/

Tak więc myślę że można by się spotkać w tą najbliższą tylko trzeba by ustalić miejscówkę może tak gdzieś w Lipnie żeby wszystcy mieli w miarę jednakowo blisko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend mam wolne jak by co. W zeszły też ale za późno przeczytałem... Tylko muszę odebrać furkę od mechanika. Powinna być gotowa.

A do maxtz pewnie i tak zajrzę w niedalekiej przyszłości bo chce posłuchać jego corsiny i może zmienić głośniki w tylnych drzwiach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...