Skocz do zawartości

Audi a3 8l 5d głośniki przód


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś czasu w mojej audi z przodu trzeszczy głośnik przy mocniejszych basach i dlatego chcę wymienić z przodu wszystkie głośniki. 

I jako że się nie znam na głośnikach zbyt bardzo chciałbym się was zapytać jakie głośniki kupić do kwoty myślę max 500zł.(mam fabryczny subwoofer jeżeli to coś zmienia w wyborze i radio jakieś jvc)

Jedyny wymóg to żeby można było podpiąć głośniki bez żadnych przeróbek. Po prostu plug and play :)

Pomożecie w wyborze? :D

Z góry dziękuje za pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter i przejściówki z tych oem 10/11cm na 13cm głośniki to bez problemu podchodzi kwestia kupna :) bez wzmacniacza z samego radia szkoda kupować nawet takich za 5 stów bo i tak lepiej od serii to nie zagra zwłaszcza w takich drzwiach jak mamy w a3 gdzie głośnik jest w boczku. Jakbyś chciał mieć coś Kicka z takich drzwi to przygotowanie ich na gotowo to kupa roboty... A bez wygluszenia czy robienia komór to możesz jedynie zrobić tak by było głośno jak u mnie tyle, że ja gram w kierunku spl więc bez wygluszenia drzwi i tak jest głośno tylko bez basu bo założone mam średniaki Pride Onyx 5 i Pride Easy 25C (zestaw wychodzi około 500zł) lecz u mnie gra to na cięciu 200Hz mid i tw 4kHz także bas jest tylko z bagażnika i dziura w paśmie 80-200Hz i na wzmaku 2x100w.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...