Skocz do zawartości

Piknik 2022 - wybór miejsca i organizatora


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dotarliśmy do domu i my :-) 

 

Serdecznie dziękuje za tak dobre przyjęcie i miłą atmosferę, mimo to że widziałem was pierwszy raz a czułem się jakbym przebywał ze starymi znajomymi 😄

 

Świetna impreza, świetna organizacja. Klasa 🙂

Mam nadzieję, że nie był to mój ostatni raz.

 

Piotrek z roli organizatora i gospodarza wywiązał się w 101% szacun ✌

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również  dzięki  wielkie  za bardzo fajne spotkanie, fajna ekipa, super  atmosfera, a jeśli chodzi  o organizację  to  Piotrek i Alina postawili  bardzo wysoko  poprzeczkę  😉 

Mam nadzieje ze majsterkowiczą  udało  się wczoraj wrócić  do domu  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, podziękowanie należą się Tobie za tak duży wkład  w jeden z najlepszych samochodów na SCA! Dawno nie widziałem żeby ktoś z taką pasją i pracowitością użyczał swojej fachowej wiedzy w CA przy budowie najlepszego systemu w Polsce 🤣🤣  Naprawdę się napracowałeś 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, italiano1980 napisał:

Tomek, podziękowanie należą się Tobie za tak duży wkład  w jeden z najlepszych samochodów na SCA! Dawno nie widziałem żeby ktoś z taką pasją i pracowitością użyczał swojej fachowej wiedzy w CA przy budowie najlepszego systemu w Polsce 🤣🤣  Naprawdę się napracowałeś 😉

Szacun x2 za to na jaką stawkę godzinową się ugadał 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Raadek napisał:

Pieniądze to nie wszystko. Trzeba sobie pomagać.

Pewnie, że tak ✌ Nie wszystko w życiu robi się za pieniądze i dla pieniędzy. Miałem na myśli to, że jego postawa jako druha, przyjaciela jest godna podziwu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lukassikora napisał:

Właśnie właśnie a porpo... Na jakim etapie zakończył się piknikowy projekt? 😂

 

Na etapie przykręcania dystansów, padła propozycja założenia stalowych i chęci do robienia tego samego 2razy już nie znaleziono 😉

 

Za to mój junior dołożył swoją "cegiełkę" dodającą ciepłego brzmienia 😂received_1136646157284840.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...