Skocz do zawartości

Mercedes w205: wzmacniacz czy dsp?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Passata którego kiedyś robiłem puściłem w świat i przyszedł czas na C klasę, która seryjne audio ma...tragicze.

 

W drzwiach małe chyba 10cm głośniki średniotonowe bez tweeterow i w nogach pasażera mały woofer.

 

Zrobiłem według zaleceń z forum Mercedesa czyli wymieniłem te średniotonowe na model z wyższej serii dedykowanej do Mercedesa czyli Buremester, dołożyłem w trójkąt tweetery Gladen hg 25 wraz ze zwrotnicą, wymieniłem woofer w nogach na większy również z Buremester wraz ze zwrotnicą ponieważ oryginalnie ten woofer również grał wszystko. Podsumowanie: jest o wiele lepiej ale przy głośniejszym odsłuchu brakuje mocy. Dokupiłem drugi woofer buremester w nogi kierowcy (jest oryginalne miejsce) i całość będę chciał lekko wzmocnić.

 

Rozwiązanie ma być jak najbardziej p&p i przewijają się dwa modele: Ground Zero GZRA Micro Four (wiązką niby działa tak, że nie trzeba ciągnąć dodatkowych kabli z aku. Sprzedawca Gz mnie o tym zapewniał ale czy instalacja to wytrzyma???) oraz drugi model Audison Ap 4.9bit z dsp. Pytanie tylko czy przy takim podłączeniu czyli z jednego przewodu idzie rozgałęzienie na średniotonowe i tweeter dsp w ogóle ma rację bytu? Chcę zasilić sam przód bo jeśli chciałbym grzebać z tyłu, to już trzeba rzeźbić w drzwiach bo oryginalne dekory nie mają miejsca na tweetery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...