Skocz do zawartości

Jakie zasilanie i wzmacniacz?


Patyk12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, potrzebuję porady odnośnie zasilania. Sprzęt; 2xdb275d1 spięte w 1ohm skrzynia 32hz. Pakiet LTO40ah alternator fabryczny 140a. Jaki wzmacniacz był by lepszy i czy te zasilanie będzie odpowiednie do jego pracy? Obecnie zastanawiam się nad taramps md5000 lub bass5000, lub smart bass 5000 ten ostatni jest moim faworytem ale jeszcze nie wiem o gdyby ktoś mógł coś doradzić to z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przy Twojej konfiguracji (1ohm) wypadkowa podczas pracy może sięgać 2.5-3ohm więc realnie będziesz w stanie wyciągnąć 2-3kW z tego wzmacniacza oczywiście na przesterze trochę więcej ale tak raczej grać nie warto :P Do tych wartości jeden pakiet lto 40Ah powinien wyrobić bez większych spadków (chyba, że altek jest totalnym trupem i nie wyrobi z ładowaniem) Oczywiście możesz założyć większy alternator jeśli jest to możliwe. Od siebie polecam serie MD która w porównaniu np do SD bądź Tarampsa HD oddaje więcej mocy na niskich Hz a także lepiej wypada brzmieniem i kontrolą nad subami. Widziałem, też testy serii BASS która również wypada lepiej w stosunku do zwykłych "spawarek". Mimo wszystko z opini kilku znajomych którzy mieszali Korea-Brazylia i mieli typowe spawarki , dobre piece tzw. Korea a na koniec przesiadka na Taramps MD twierdzą, że ta seria nadaje się do gry i zostawia daleko w tyle typowe brazylijskie spawarki. Oczywiście ja jestem zwolennikiem Korea ale jest sporo większa za taki piecyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...