Skocz do zawartości

Audio system M 165 evo 2 V Excursion sx 6c


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, chce słuchać trochę techno, trochę disco nie żadne łubu dubu, czytałem że audio system M 165 evo 2 nie ma sobie równych w tych do 500 zł, podobno soczysty bas, dlatego chciałem się poradzić tutaj, będą podpięte pod wzmacniacz oczywiście

 

 

 

Jeszcze jedno pytanie, jest ktoś na tym forum co by mi mógł zamontować taki zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz który zestaw lepszy bez doprecyzowania do czego ... głupie pytanie to i głupia odpowiedź, teraz zadajesz kolejne tej samej klasy pytanie czy Ci to ktoś zamontuje nawet nie podając w jakim właściwie aucie ... ja to sie jeszcze wysile i strzele że w tej tigrze (trafiłem?) Ale Ty jak byś się wysilił to byś zaliczył pare odpowiednich działów i zauważył że nawet mając 2 lewe ręce dał byś rade zrobić to sam. Teraz jak doprecyzowałeś to i owszem ... do 500 as są lepsze pod zewnętrznym wzmacniaczem, te excury to niemiecki wynalazek, bardzo niska półka tego samego producenta co Udiemnsion. Co do "takich tesktów" ... na przyszłość doprecyzuj pytanie to i odpowiedź bedzie odpowiednia bo takich tematów tu na pęczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, samochód to Renault Thalia akurat 

 

Nie zamierzam nowych głośników spalić na gwarancji jak źle podłączę, jak każdy by to potrafił sam zrobić to warsztatów car audio by nie było

 

Dlatego pytam czy ktoś mi to ogarnie, oczywiście przecież nie za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno audio system będą miały najczystszy dźwięk z tego względu że mają 3 omy

 

To może poczytaj, co oznaczają te "3 Ohm" zanim się wygłupisz pisząc taką wypowiedź... Kolejna sprawa - 5 osób napisze, że AS, 5 osób napisze, że Excusion, co wtedy zrobisz ? To jest wybieranie w budżet-lidze, jeśli spodziewasz się fajerwerków, deklasacji jednego zestawu przez drugi, to żebyś się nie zdziwił... Dla jednego to gra lepiej, dla drugiego tamto, a na "soczysty bas" (zabawne określenie), to sobie trzeba zapracować montażem.

Edytowane przez bogus1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...