Skocz do zawartości

Pomoc przy doborze głośników i wzmacniacza na przód!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż przychodzę na forum z moim pierwszym postem gdyż przeszukałem trochę internetu i nie mogłem znaleźć aktualnych informacji o dobrych głośnikach do mojego auta w którym to car audio będzie ciężkie do zrobienia za niewielką sumę.

 

Otóż sprawa wygląda tak, posiadam Cruze w sedanie z Fabrycznym radiem cd400 które właśnie nie chce zmieniać ze względu na duże koszta związane z wymianą dlatego też chciałbym prosić o porady gdyż w audio jestem początkujący i żaden ze mnie audiofil.

Po poprzednim aucie zostało mi:

Wzmacznacz: crunch gtx2400

Wraz z subem: jbl gt5-1204br

 

W moim cruze jak to w nich bywa jest problem z cichym radiem i słabymi głośnikami i wpadł mi pomysł aby oczywiście Wygłuszyc przednie drzwi obowiązkowo, i zamontować w przodzie jakieś w miarę fajne głośniki do 300 zł (po przeczytaniu starych postów z forum polecano dwudrożne HERTZ DSK165.3 ale nie wiem czy są one jeszcze aktualnie czy pojawiło się coś lepszego) . No i do tego wzmacniacz do 250zł do nich. Dodam że subwoofer jak i wzmacniacz z poprzedniego auta chciałbym włożyć do aktualnego cruza czyli wtedy po zakupie drugiego miałbym dwa wzmacniacze.

 

Pytanie brzmi jakie kupić i dobrać wzmacniacz na przód??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żeby na tym Forum ktoś bardzo polecał DSK... Ogólnie, to jeżeli myślisz, że lata mijają, wszystko drożeje, a konsument otrzymuje coraz to lepszy produkt za coraz mniej pieniędzy, to chyba trochę błądzisz. Odnośnie wzmacniacza, też w tym budżecie były tu polecana wzmacniacze używane. Zarówno tematów o głośnikach, jak i wzmacniaczach przewinęło się tu cała masa, więc dziwne, że niczego nie znalazłeś oprócz... Hertz DSK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w Google "głośniki do xxx PLN" i zobacz co wyskoczy tylko nie pytaj jak one grają bo tutejsze grono raczej ich w bliskości uszu nie miało (choć szansa jest), ewentualnie jak wyskoczy jakiś grajek to Google ponownie z dopiskiem "opinie" i czytasz dalej zamiast lecieć na łatwiznę jak wyżej, sory ale jak poprzednik napisał - postaraj się odrobinę bardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te DD.

Miały być rok temu wrzucone do Merivy A. Niestety poszła na szrot po wypadku.

 

Natomiast same WF wrzuciłem do rozruszania w obudowy głośnikowe zestawu - U W A G A - Amator 2 Stereo.

Coś z 8 litrów mają.

Jak brzmią?

Zaskakująco dobrze jak na cenę 280,00- z wysyłką gratis. Cena w promo i sprzed roku.

Nisko schodzą i przy mocach powyżej 20W zaczynają grać coraz bardziej soczyście.

Teraz nie wiem, ale chyba są jeszcze w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przesiedziałem pół dnia w internecie i znalazłem crunch gti 6.2c poczytałem i niby są też całkiem przyzwoite w moim budżecie, teraz rozchodzi się jeszcze o dobór wzmacniacza i wynalazłem nowy crunch gpx 500.2. Sądzicie że będzie to dobry pomysł je podłączyć pod niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...