Skocz do zawartości

Szukam mocne i jakościowe 2 channel


Wirtuoz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki, tak jak w temacie, potrzebuję wzmak dwukanałowy. Powinien napędzać dwa nie zbyt wymagające prądowo suby, dlatego ponadprzeciętna kontrola jest wskazana. Ale także jakość basu powinna być na wysokim poziomie.

Propozycje, które dostałem wyżej są owszem do rozpatrzenia, ale czekam aż padną wszystkie możliwie dostępne opcje i propozycje.

Chodzi mi po głowie także Zapco Studio 500 lub 300x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie dlaczego? Skoro ma ponadprzdciętna kontrolę w basie

W moim odczuciu zabrakło mu autentyczności i realizmu. Brak naturalności na basie. Czasami sztucznie chciał konturowością to ukryć.

Było szybko i kontrola była na zadowalniającym poziom, ale nie było między nami tzw. "chemii"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifon zeus 7/8gen. powinien Cie zadowolić.

 

Potwierdzam jako posiadacz obu generacji .

W moim odczuciu zabrakło mu autentyczności i realizmu. Brak naturalności na basie. Czasami sztucznie chciał konturowością to ukryć.

Było szybko i kontrola była na zadowalniającym poziom, ale nie było między nami tzw. "chemii"

 

Tego w Hifonach nie ma, za to jest duży zapas mocy , kontrola i naturalne brzmienie nie idące w moim odczuciu ani za bardzo w stronę suchego grania "bez chemii" ani ulicznego podbijania i zabarwiania zakresu basu.

Można się zdziwić co taki dziadzia po dobrym przeglądzie potrafi zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że aktualnie gram ma TRU i nie chciałbym się uwsteczniać pod kątem jakości/poziomu/klasy. Czyli ów wzmacniacz powinien być przynajmniej podobnej klasy, a nie niższej.

Więc nie wiem czy stare ZED'owe piece dorównują Trutniowi w tym.

Bo na przykład taki Eton nie ma w ogóle podejścia...

Steg w tej kwesti wyoada jeszcze gorzej..

Przecież Eton PA1502 i Steg K2.02 to są bliźniacze konstrukcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem zamiana  wzmacniacza z klasy reference na inna rowniez wysoka klase  nie ma az tak duzego wplywu na brzmienie wooferow jak wymiana samych przetwornikow.Na pewno brzemienie bedzie nieco inne ale czy tak bardzo poprawi calosc ?  Tego nie jestem pewien...Sluchalem twojego auta i mi tam na dole niczego nie brakowalo .Byl lekki i przyjemny bas.Chyba ze idziesz w db drag ?  :wink: Mysle ze MS 2125 LUB 2250 spelnil by twoje oczekiwania. Moze Radeek uzyczy Ci swojej sztuki do posluchania ? :hyhy:  Wpadaj na piknik  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...