Skocz do zawartości

PIKNIK 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda dopisała, tylko nocki chłodne więc trzeba było się kręcić wokół ogniska.

Systemy miło zaskoczyły, nie było słabych instalek. W każdym aucie można było z przyjemnością posłuchać muzyki.

Towarzystwo zgodne i miłe. Czas minął b. szybko, aż chciało by się jeszcze jeden dzień zostać.

Szczególne podziękowania za organizację dla Piotra, wszystko dopięte na cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest czasem ten 5 kanałowy mono w jednej obudowie z Niemiec?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Ja tam widzę 6 kanałów;) Produkcja Kanadyjska. Rozmawiałem kiedyś z kimś kto miał więcej tych wzmacniaczy, były niedawno do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Pozdrowienia wszystkich! Ciesze się bardzo, że was poznałem teraz czytając to co pisaliście piszecie mam wasze twarze przed oczami;)

 

Ps Wielkie dzięki Piotrek za organizację bez Ciebie to bym chodził głodny słuchając aut. Nawet Iwona mnie tak w domu nie mobilizuje do jedzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie , co do mojej organizacji to dzieki za mile slowa ale  chcialbym wyjasnic jedna kwestie bo dostalem wiadomosc na priv i odpisze tutaj w temacie .Wszyscy ktorzy byli na piknkiu , zostali poinformowani na co poszla zaliczka uczestnikow ktorzy  nie pojawili sie na piknkiu.To w zasadzie te zaliczki uratowaly nas przed duzymi kosztami jakie byly za wynajem domkow , piecy , kupnem kielbas , drewna itp na wieczorne ognisko.Zrobilem to na wzor  piknikow z poprzednich  lat.Takze udalo sie jakos wyjsc na zero.Niektore osoby same pisaly mi abym wzial ta zaliczke na poczet kosztow zwiazanych z tym ze nie moga przyjechac.Nawet pojawila sie jedna osoba ktora chciala zaplacic za caly koszt pobytu mimo ze nie mogla przyjechac (oczywiscie  nie skorzystalem)  , jedna osoba przyjechala na jeden dzien i zaplacila za caly koszt pobytu  :wink:  .Zaliczka byla forma zabezpieczenia dla innych osob i dla nas samych .Przechodzac do sedna sprawy to ja jestem w stanie oddac te sto złotych i nie miec nikogo na sumieniu ze nie starczy mu do 10 tego.Ja rozumiem ze sa rozne wypadki losowe ktore przydazyly sie  30 osobą (na szczescie tylko nie liczni wplacili zaliczki ) ale ja nie mialbym sumienia żądac swojej zaliczki ..To  tylko moje przemyslenie ...Jak macie  ochote to mozecie sie zrzucic dla tego Pana po 5 zl a jak nie to ja to zrobie .Pozdrawiam 

 

 

P.s Napisze jeszcze ze Pani z recepcji powiedziala mi ze jak by bylo 40 osob to musialbym zaplacic gory.Z reszta chcialem tak zrobic ale jak zobaczyem co sie dzieje to zrezygnowalem.W tedy wyszedlbym jak Zabłocki na mydle...... :wink::szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extra filmiki :)

 


 

 


Jak macie  ochote to mozecie sie zrzucic dla tego Pana po 5 zl

nic nie oddawaj, to była zaliczka. i tak się to właśnie odbywa. jak jest manko pisz ile i płacę . 

zabawa mega, kajaki dwa mega, o duchu nie wspomnę :).......           do następnego, aby szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

To i ja jako kapitan kajaka podwodnego coś napiszę .

Piotrek wielka dziękówa za ogarnięcie świetnej miejscówki i całej imprezy.

Warto tam pojechać a malowniczość regionu i atrakcyjne spływy kajakowe zwalają z nóg ,dosłownie. 

Dziękuję za odsłuchy aut ,było bardzo ciekawie i zaskakująco .Każdy zainteresowany zna moje opinie i podpowiedzi.

Przebywanie w takim zacnym gronie to klasa sama w sobie  :serce:

Zaliczki się nie oddaje bo  takie są obyczaje .

 

Pozdro i do rychłego . Pa  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...