Skocz do zawartości

Instalacja wzmacniacza - Dolny Śląsk


ojciecmajster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 lata temu rozmawiałem z właścicielem firmy Hornhagen we Wrocławiu. On zaproponował mi wzmacniacz Audio System z DSP (2150PLN) oraz montaż ze wszystkim w cenie ok. 1300 PLN (przewody dobrej jakości z miedzi beztlenowej).  Strojenie miałem gratis. Suba wtedy nie planowałem. Niestety obecnie nie zajmują się montażem wzmacniaczy, tylko sprzedażą hutrową. Ale cena jaką zaproponował HYC BAS to jakaś masakra. Dlatego chciałem zapytać czy to normalne obecnie, że za taki montaż tyle sobie liczą?

chcesz taniej to zakasaj rękawy i montuj samodzielnie :-)

nie wiem czy to tanio czy drogo, ale masz punkt odniesienia. Popytaj w innych zakładach będziesz miał porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszą się wypowiedzieć ci co z tego żyją

 

Nikt nic nie musi .

 

 

 

PS. Wiem, że na tym forum są wybitni koneserzy dźwięku. Oczywiście mając kasę można zrobić wspaniały system audio w aucie. Nie mniej jednak ja mam w swoim budżecie zaledwie 4,5 tys, a po wyliczeniach z warsztatu wyszło już pon . 7 tys. To skutecznie mnie zniechęciło do montowania czegokolwiek w aucie.

 

 

 

Zapytaj w kilku firmach przy czym precyzyjnie określ sposób montażu i zakres prac .

Wycena materiałów to osobna sprawa , też powinieneś dostać/ mieć alternatywę , bo ceny kabli są bardzo zróżnicowane i nie można wszystkiego wrzucać do jednego worka .

 

 

Nie wierzę , ze nie uzyskasz propozycji w zakładanym budżecie lub blisko tego .

A koneserów dźwięku wstaw sobie do oddzielnej szufladki , piszesz w kilku wątkach i masz gdzieś ich rady odnośnie budowy poprawnego dźwięku .

Teraz rozmawiamy o kasie i o tym aby stworzyć jakiś potencjał w zakresie dynamicznym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...