Skocz do zawartości

Serwis gms


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z serwisem radia gms. Model radia to gms 9916. Radio zostało zakupione i zamontowanie w punkcie car audio w zeszlym roku. W maju postanowilem zamontowac samemu kamere cofania, przy montazu okazalo sie ze nie pokazuje obrazu na radiu. pojechalem do punktu w ktorym montowali mi radio zapytac czy cos podlaczam zle lub jest jakas ukryta opcja w radiu ktora aktywuje kamerke. okazalo sie ze panowie podlaczyli kamerke do radia w ten sam sposob co ja i stwierdzili ze oddadza je do serwisu gms na gwarancji. po 3 tygodniach dowiaduje sie ze w radiu nic nie zrobili i odsyłają nie zrobione ,mowia ze wina jest po mojej stronie.( coś zepsółem w radiu podczas podłączania)  :( Mieliście może podobne problemy z serwisem gms. ? Wyglada to jakby wymigiwali się z naprawy radia na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno to powszechna praktyka w tej firmie, dlatego też gwarancja jest tylko w przypadku montażu w warsztacie. Jesteś pewien że kamerka działa? Jakiś czas temu podłączałem kamerę cofania w Mitsubishi, oryginalną za miliony monet i była popsuta- wymiana na nową, która była ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby ktore montowaly radio powiedzialy tez ze moja kamerka, podłączyli swoją i też nic. jutro mam podjechać odebrać radio. zaproponowali ze moga naprawić radio za opłatą po 3 tygodniach proszenia sie o informacje co z radiem ale narazie nie mają tej czesci i odeslali radio. Wydaje mi sie ze niemozliwe zebym to ja uszkodzil radio podpinajac cincha kamerki do cincha radia bo to ta czesc jest uszkodzona.  sytuacja z tym serwisem jest troche niepoważna. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie odpiąłeś radia kompletnie przed  podłączeniem tej jednej wtyczki to wszystko możliwe że coś padło- naelektryzowane ubranie chociaż. To że ich produkty są słabej jakości to wiadomo od dawna, tak samo jak ich serwis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź , kto wypina radio totalnie z instalacji podłączając cinch? Bez przesady . Po prostu radio to tani chinol sprzedawany pod brandem GMS i się wysr...

Nie potrzeba tu wiele drążyć .

 

A właściciel radia powinien dostać informacje w jaki sposób uszkodził to radio , co zostało zepsute i w jaki sposób ?

Moim zdaniem wystarczy , że sprzęt jest wyłączony tzn radio , wyłączone a nie odłączone oraz np wzmacniacze bez sygnału remote i coś takiego jak kable sygnałowe można wypinać do woli .

Grzebiąc przy radiu dotykasz tyle razy uziemionej karoserii , że opowieści o ładunku elektrostatycznym są mało prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opowiem mój przypadek z kamerą cofania od Alpine. Sam montowałem i wszystko działało około roku gdyż tu nagle bez przeczyny przestało. Po jakims czasie zakupiłem nową kamerkę i chciałem zamienić stara na nową okazało się że niewiadomo gdzie uległa awarii wiązka kabli łącząca kamerę z 2 DIN po wymianie stara kamera działała. Dodam tylko że bezpieczniki całe i kable nigdzie nie uległy widocznym uszkodzeniom. Może to nie pomoże z serwisem GMS ale może coś podpowie gdzie jeszcze sprawdzić. GMS powinno w dalszym ciągu sprzedawać materiały tłumiące a nie pchać się w elektronikę. Takie moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwis to dno i metr mułu, ich serwis polega na zwaleniu na winę użytkownika i sprzedaniu kolejnego złomu.

Miałem nieprzyjemność mieć do czynienia z nimi, w moim radiu przestała grać lewa strona, radio było kupione u znajomego w sklepie więc znajomy sam go nie sprawdzał i od razu wysłał na serwis, wiadomość z serwisu że spalone coś tam i jeszcze coś do wymiany, coś ponad 500zł chcieli za naprawę, w między czasie dostałem od znajomego radio na podmiankę, okazało się że też nie gra lewa strona... Miałem problem z instalacji a oni wciskali kit że radio jest uszkodzone, ba, nawet go nie rozebrali bo po odesłaniu plomba naklejona przez znajomego była cała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...