Skocz do zawartości

Astra GTC głośniki na tył


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sobie trochę rozbudować mój system car audio nie jestem do końca zadawolony troszkę jakby za cicho i brakowało basu, więc postanowiłem wybrać coś na tył, bagażnik potrzebny więc sub nie wchodzi w grę chciałbym coś dobrać a więc drzwi oczywiście wygluszone

Przód posiadam Morel ultra tempo 602

Wzmaczniacz hifonics vxi 4002

Radio ddx 4019 bt

I potrzebuje pomocy co wrzucić na ten tył

Jestem totalnym laikiem.

Wspomnę, że po założeniu przodu byłem mega zadowolony z grania no, ale zbiegiem czasu coś by się zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślałem nad tym lecz niewiem czy dobrze zagra, myślałem także nad dedytokowaną skrzynią na bok, lecz jednak bym postawił na ten tył miejsca na głośnik są tam świetnie umiejscowione i był by dodatkowy wokal, sub by pewnie też dużo dał ale myślę, że właśnie ten tył da wiele więcej, a na suba przyjdzie czas zapewne, myślałem żeby wrzucić coś tam z rodziny morela jak na przód

Znalazłem coś takiego czy połączenie tego zestawu da dobry efekt? https://allegro.pl/oferta/morel-maximo-ultra-coax-502-wysmienite-brzmienie-10765230379

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem nie znalazłem nic na ten temat, ale jeżeli już drugi kolega się wypowiada więc to przemyśle i pomyślę tylko o subiku w koło zapasowe a tył zostawię w spokoju Tylko teraz pytanie zdecyduje się na to koło, to co tam wrzucić?

Szukałem, szperałem na forach i znalazłem chyba rozwiązanie mojego problemu wyciągnięcie wooferów przed tapicerkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woofery przed tapicerkę jak najbardziej tak, co do koła to zobacz jaka skrzynia Ci tam wejdzie (chodzi o jej pojemność) a potem powiedz jakim funduszem na głośnik, wzmacniacz i okablowanie będziesz dysponował.

Nie trzeba nic wyciągać , mam to auto , to nie tak że to coś daje tylko jak jest coś zjeba.. to może i pomoże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, Pan kolega Mirek ma rację coś jest zjeb***, postanowiłem rozebrać boczki i zobaczyć z strony kierowcy niewiem jak to możliwe, dystans uszkodzony i sobie trochę z głośniczkiem latał, po drugie pianka z boczków rozklejona (naprawdę słaby klej) a po trzecie może nie dużo, ale trochę odchodzi wygłuszenie (było bardzo mocno wałkowane) a więc to co muszę zrobić zamówić porządny materiał na wygłuszenie a starego się pozbyć. Popatrzałem i chyba to był by dobry wybór https://allegro.pl/oferta/zestaw-stp-gold-2-3mm-wygluszenie-wyciszenie-drzwi-6774500733#productReviews

 

Jak to mówią kto pyta nie błądzi, zostałem tu na kierowany na błąd, wszystko poprawię i wtedy ewentualnie będę myślał nad dalszą rozbudową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, Pan kolega Mirek ma rację coś jest zjeb***, postanowiłem rozebrać boczki i zobaczyć z strony kierowcy niewiem jak to możliwe, dystans uszkodzony i sobie trochę z głośniczkiem latał, po drugie pianka z boczków rozklejona (naprawdę słaby klej) a po trzecie może nie dużo, ale trochę odchodzi wygłuszenie (było bardzo mocno wałkowane) a więc to co muszę zrobić zamówić porządny materiał na wygłuszenie a starego się pozbyć. Popatrzałem i chyba to był by dobry wybór https://allegro.pl/oferta/zestaw-stp-gold-2-3mm-wygluszenie-wyciszenie-drzwi-6774500733#productReviews

 

Jak to mówią kto pyta nie błądzi, zostałem tu na kierowany na błąd, wszystko poprawię i wtedy ewentualnie będę myślał nad dalszą rozbudową

Siatkę możesz zmienić na coś innego (mastah production gmbh )w 2 drogach moim zdaniem zyskasz , ja mam 3 to jest co innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za podpowiedź na pewno napisze teraz w każdej wolne chwili czytam fora (trafiłem nawet na Twój temat) dużo rzeczy mam spartolonych, które będę poprawiał nawet byłem w warsztacie car audio i dostałem parę cennych wskazówek mam zamówione już maty dystanse blachę Alu 1mm(wczesniej otwory nie były zaślepione tylko zaklejone matą) najgorsze co mnie czeka to chyba pozbycie się starych mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem szpachelką, ale jak wspawane, dziękuję za rade, mam jeszcze pytanie w sprawie otworów technologicznych (zdjęcie zaporzyczone) czy ma sens założenie blachy aluminiowej na te dwie dziury nie dużych rozmiarów czy wystarczy sama mata?(chodzi o te nad linką) i co do tej dużej na dole, jak najlepiej blachę dopasować bo rogi są profilowane? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi tym razem chce do tego się przyłożyć zrobić porządnie bo zrywanie starej maty dało w kość dłonią

post-25816-0-92822300-1625951026_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...