Skocz do zawartości

komputer samochodowy jak to zrobic:)


crazy_88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
a ma ktoś może opis jak podłączyć xboxa w aucie ???kumpel się mnie pytał ,bo ma taki zamiar ,wiem że plya2 napewno ale xboxa nie widziałem na necie nigdze dokładnego opisu a z tego co słyszałem to niby jest coś związane z napięciem i jakimis przetwornicami -niewiem dokładnie o co biega ,pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

ja tez kiedys myslalem o takim czyms tyle ze

 

bylby to zwykly zaptop schowany pod siedzeniem toutchpad powiedzmy na konsoli srodkowej i jakas matryca max 12'' tylko problem z polaczeniem pozniej takiem matrycy raz dlugi kabel 2 matryca od innego laptopa ;/

 

chodzilo by mi glownie o neta , navi , filmy. pod to klawiatura bezprzewodowa...pozniej pewnie jakis sterownik dzwieku polaczony swiatlowodem itd ale to znow zababwa bez konca ;/

 

dotykowy monitor bylby lepszy ale to znow wysokie koszty a tak laptopa moza kupic za 500zl i juz by cos bylo ....

 

moze sie cos rozwinie na ten temat ?? :)

 

[ Dodano: 2008-06-17, 19:26 ]

http://www.pioneer.pl/pl/products/25/109/2...0DVD/index.html

 

to radio a dokladnie panel dotykowy z niego bedzie dzialal

z komputerem ??

 

czy nie da sie tego polaczyc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Temat moze troche nieaktualny, ale...

Tutaj macie wszystko co potrzebne do Car Pc, link z CarPc, oprogramowaniem i akcesoriami

 

http://www.carcomputers.pl/index.php?actio...id_kategorii=64

 

dobra karta dzwiekowa i mamy zabawe w aucie z dzwiekiem

 

CarPC 1-DIN

Multimedialny komputer samochodowy wielkości radia samochodowego (1-DIN)

z wbudowanym, automatycznie wyjeżdżanym monitorem i odbiornikiem GPS

(1.0GHz / 512MB / 40GB).

link

http://www.carcomputers.pl/index.php?actio...id_produktu=299

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

sa tansze sposoby na zainstalowanie takiego zestawu w aucie mozna np kupic dela sx260 lub sx270 sa zasilane napieciem 12v czyli podpinamy bezposrednio pod akumulator i rura no i oczywiscie dobre okablowanie i odpowiedni monitor

 

 

nastepnym sposobem mozna wykorzystac mini komputery Hp-e-pc niektore sa zasilane 12 V ale maja procesory chyba do 800 (nie jestem pewny) lub 2 hp hp-e-pc 40 (juz taki dobry 1,2 ) ma zasilanie 12v oraz 19v do tego trzeba doliczyc odpowiedni zasilacz

 

podsumuwujac :

Rozwiazania alternatywne

 

dell sx270 = okolo 500zł + monitor + okablowanie

hp-e-pc-40 = około 120zł + zasilacz 130zł + monitor + okablowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...