facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Projektor do domu - sens przedsiewziecia, czy jednak TV???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 coobah

coobah
  • Użytkownik
  • 821 postów

Napisano 15 kwiecień 2021 - 09:36

No dywan jest brany pod uwage.

Farba to Tikkurila Super White, bo (jako ze jestem w trakcie remontu) stoi jej dosc sporo ;)

Zobacze... Jak bede sie kiedys nudzil, to moze pomaluje to jakims Screen Goo. Jak na razie chcialem tylko sprawdzic, czy w ogole malowany ekran ma sens i sie okazalo, ze chyba nie jest zle ;)

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#22 coobah

coobah
  • Użytkownik
  • 821 postów

Napisano 16 kwiecień 2021 - 07:25

Do projektora podłączony jest Amazon fire stick (netflix, tidal, cda poprzez phantoma, youtube). Projektor jest fullHD i 3d(nigdy nie używałem) i biorąc pod uwagę, że oglądam na nim tylko filmy seriale nie wyobrażam sobie abym miał wrócić do TV. 

Czy moglbys powiedziec cos wiecej nt. owego Phantoma? Wczoraj przyszedl Fire Stick i chcialbym to zainstalowac. Googlam ale nie ma jednego konkretnego zrodla i sie troche gubie...

#23 Horu

Horu
  • Użytkownik
  • 173 postów

Napisano 16 kwiecień 2021 - 08:50

Czy moglbys powiedziec cos wiecej nt. owego Phantoma? Wczoraj przyszedl Fire Stick i chcialbym to zainstalowac. Googlam ale nie ma jednego konkretnego zrodla i sie troche gubie...

Niestety dwa dni temu zaktualizowało się oprogramowanie Firesticka i nie mogę już tego uruchomić. Sam phantom to "pakiet" aplikacji Kodi.

Wcześniej zainstalowałem sobie na firesticku zwykła przeglądarkę (bodaj firefoxa - niestety po aktualizacji będzie ona wspierana do końca kwietnia) i mogłem sobie wczoraj Avatara obejrzeć:)

Także najszybsza droga to zainstaluj zwykłą przeglądarkę na Firesticku i jak na kompie: otwórz stronę CDA, wybierz film, rozdzielczość, kliknij full screen i bawcie się dobrze. Jeśli masz tam konto premium: logujesz się i tyle. Jak wejdziesz w google i wpiszesz CDA nazwa_filmu - to też zadziała. To chyba najwygodniejsza metoda na CDA aktualnie.

9575RZ

#24 coobah

coobah
  • Użytkownik
  • 821 postów

Napisano 16 kwiecień 2021 - 08:53

Niestety dwa dni temu zaktualizowało się oprogramowanie Firesticka i nie mogę już tego uruchomić. Sam phantom to "pakiet" aplikacji Kodi.

Wcześniej zainstalowałem sobie na firesticku zwykła przeglądarkę (bodaj firefoxa - niestety po aktualizacji będzie ona wspierana do końca kwietnia) i mogłem sobie wczoraj Avatara obejrzeć :)

Także najszybsza droga to zainstaluj zwykłą przeglądarkę na Firesticku i jak na kompie: otwórz stronę CDA, wybierz film, rozdzielczość, kliknij full screen i bawcie się dobrze. Jeśli masz tam konto premium: logujesz się i tyle. Jak wejdziesz w google i wpiszesz CDA nazwa_filmu - to też zadziała. To chyba najwygodniejsza metoda na CDA aktualnie.

OK, dzieki - tak zrobie ;)

A chcialem jeszcze zapytac o 3D, bo nie ukrywam ze chcialbym sprobowac.

Skad mozna w ogole wziac materialy w 3D, poza odtwarzaczem Blu Ray oczywiscie???

#25 stanec

stanec
  • Użytkownik
  • 2595 postów

Napisano 16 kwiecień 2021 - 09:09

Np. stąd:

FilmyHD

https://filmyhd.net/3d/

#26 coobah

coobah
  • Użytkownik
  • 821 postów

Napisano 16 kwiecień 2021 - 09:10

Wow! Dzieki. 

Klikam okulary ;)

#27 Horu

Horu
  • Użytkownik
  • 173 postów

Napisano 01 maj 2021 - 10:10

Wow! Dzieki.

Klikam okulary ;)

Testowałeś już okulary? Jeśli tak to daj znać jak wrażenia, też się nad tym zastanawiam.

9575RZ

#28 coobah

coobah
  • Użytkownik
  • 821 postów

Napisano 02 maj 2021 - 09:11

Testowałeś już okulary? Jeśli tak to daj znać jak wrażenia, też się nad tym zastanawiam.

Hmmmm... generalnie gadzet ;)

Kupilem, 2 pary tych chinoli po stowie (jedne takie, drugie siakie, zeby wiedziec ktore lepsze).

Dziala to. Dziala calkiem niezle, ale ze wzgledu na ilosc dyedykowanych filmow (i niejako ich rodzaj) oraz jednak jakis tam dyskomfort przy ogladaniu, dla mnie pozostanie to gadzetem. Calkiem fajnym, ale jednak jako zabawka do wyjatkowego uzycia, a nie nowy sposob na filmy.

Odpalilem, obejrzelismy 3/4 Avatara i wyladowaly na polce na nie wiadomo jak dlugo. Dwie stowy za chwile zabawy - jednak troche drogo. Znam lepsze chwile zabawy za dwie stowy ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych