Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Forum dotknięte syndromem "elektrody" https://natemat.pl/268633,forum-elektroda-to-stan-umyslu-szukasz-pomocy-to-tam-jej-nie-znajdziesz

 

Pisałem już do dwóch administratorów, a propos usuniecia konta i trzeci dzień nie dostałem odpowiedzi. Proszę uniżenie o poinformowanie mnie jak usunąć to konto bo czuję że moja skromna osoba nie zasługuje by mieć konto na tak zacnym forum. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do elektrody to na moim przykładzie - przeszukałem, nie znalazłem podobnego problemu i napisałem pierwszy post - zmiana zakresu pracy dzielnika napięcia z ZERO-MAX na 60% - MAX zachowując pełny zakres obrotu - w ciągu kilku minut miałem fajne i konkretne odpowiedzi i instrukcje, nikt mnie nie pojechał więc tam nie „wyżywają” się na nowych użytkownikach tylko mają dosyć ludzi, którzy nie chcą poświecić 2-3 minut na wyszukanie rozwiązania i 100 raz pytają o to, co było już opisane 99 razy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na różne sytuacje w życiu natrafiamy. Ja się spotkałem z takim pasywnym agresywnym akurat. Nie jestem niewinny bo zgrzeszyłem niewiedza i tym że nie działałem by się dowiedzieć ale też w końcu po to sie pytałem. Jest to moje pierwsze forum na jakim się udzieliłem i widzę że to nie jest dla mnie. A jeśli chodzi o osoby do których pisałem - po naciśnięciu na "administrator" na dole strony wyświetlili mi się użytkownicy, do których napisałem wiadomość. Niestety nie otrzymałem odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bywa różnie i przy zdroworozsądkowym podejściu wszystko jest do ogarnięcia, czasami kubeł zimnej wody na głowę nie jest po to żeby dokuczyć a nauczyć pokory w podejściu do tematu, co często jest konieczne by samemu się czegoś nauczyć a nie tylko bazować na radach. Co do usunięcia z grupy to Twoja decyzja, jednak ode mnie - nauczyłem się tu dużo, początki tez miałem ciężkie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Olgierd

Nie pękaj... zostań z Nami :)

Nieco zostałeś oschle i ciut kpiąco potraktowany, ale to jest podwórko z dużą Piaskownicą i każdy uważa się za pana na małym fragmencie tej Piaskownicy jakim jest Strefacaraudio.

Zasady trzeba respektować, nie ma wyjątków.

Mam na myśli ten wątek pisząc ciut kpiąco:

http://www.strefacaraudio.pl/topic/65520-czy-do-wzmacniacza-morel-mps-4400-4x-70rms-op%C5%82aca-si%C4%99-kupowa%C4%87-g%C5%82o%C5%9Bniki-morel-tempo-ultra-120rms/

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że go usunęli ale rzeczywiście teraz się śmiesznie czyta :D

Nie jestem nauczony zachowania na forum a ta praca też sprawia że mniej na luzie podchodzę do życia (brak czasu i bezsenność). Może znajdę czas to założę konkretny i wymagający temat a następnie otrzymam potrzebne informacje. Jeśli chodzi o szukanie tematów(bo pewnie już było) to dla mnie strona jest nieprzejrzysta i ciężka w ogarnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ciężko się szuka na tutejszym forum. Co mogę podpowiedzieć tutejszej administracji to podział na działy np:

 

-Odtwarzacze

-wzmacniacze

-procesory DSP

-głośniki 2 way

-głośniki 3way

- głosniki subwofery

 

Ogromnie to ułatwi przeglądanie tematów.

Dodam że byłem moderatorem na dużym forum technicznym kilka lat i jestem administratorem na swoim forum modelarskim od 10 lat. Podzieliłem wraz z moderatorami  tematy na działy tematyczne i jest to ogromne ułatwienie.

A teraz jest to wszystko wymieszane i ciężko wyszukać interesujące tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem manuale twoich sprzętów.

Da radę to ustawić, ale potrzebne będą małe kompromisy, bo nie wszystko dasz radę regulować/ustawiać z miejsca kierowcy.

Część będzie ustawiona jednorazowo z możliwością ewentualnej korekty.

Część będziesz mógł korygować z fotela.

Z czasem będziesz musiał część systemu wymienić na bardziej przyjazny dla Ciebie... szczególnie jak będziesz musiał dostosować ustawienia pod swoje wymagające ucho.

Natomiast w tym temacie nie, ponieważ tytuł wątku nic nikomu nie powie, a i początkowa tematyka nie ma związku z twoim pytaniem.

W sumie możesz poprosić Admina o skasowanie go, co zapewne z radością uczyni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...