Skocz do zawartości

Radio Pioneer wydaje z siebie dziwne dźwięki w losowych momentach


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, wygłupiłem się. Z podpięciem nie było problemu. Najwidoczniej przy ostatnim wyciąganiu kabel od pamięci musiał się poluzować - podociskałem i już działa.

Mam też dobre wieści - osiagnąłem zamierzony efekt.

Tak jak podpowiedział @powalla (za co dziękuje) w opcjach jest możliwość wyłączenia zegara, ukryta pod nazwą "Power Save". Szczerze nie wiem jak nie wpadłem na to, że to może być to. Tak czy siak ustawiłem na ON i teraz można całkowicie wyłączyć radio przyciskiem SRC. Co najważniejsze - nie włącza się z powrotem po uruchomieniu zapłonu - trzeba ponownie użyć przycisk SRC, radio się włączy i nawet będzie kontynuować pracę w przerwanym momencie i z wszystkimi ustawieniami. Tak więc teraz zostaje mi tylko dla pewności ponownie sformatować pendrive i ponownie wgrać czyste, nieskalane wadami piosenki i liczyć, że metoda z wyłączaniem radia zapobiegnie uszkodzeniom w przyszłości.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem i rzetelne odpowiedzi.

Może za jakiś czas wrócę tu aby pochwalić się, że działa (bądź nie działa, ale oby nie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siemanko, wracam po prawie półtora roku z raportem :D.
Generalnie od ostatnich działań do niedawna wszystko działało bez zarzutu. Nie było powodu by coś zmieniać/naprawiać. Może się wygłupie tą teorią, ale wygląda jednak, że temperatura na zewnątrz może mieć jakiś wpływ na to co się dzieje.

Pierwszym razem problemy nasiliły się kiedy temperatura oscylowała w okolicach zera lub spadała poniżej. Problemy opisane przeze mnie na początku ponownie zaczęły się pojawiać pod koniec zeszłego roku. Oczywiście w niższej częstotliwości.

Oczywiście mam zamiar poświęcić pół godziny, zrobić to samo co wcześniej i mieć znów spokój. Piszę o tym jednak bo może rozpoczniemy kolejną ciekawą dyskusję i dojdziemy do jakiegoś wniosku. Może dzięki temu raz na zawsze poznamy przyczyny oraz rozwiązanie i pomożemy komuś w przyszłości :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...