Skocz do zawartości

Talisman - Sebek


SebekDS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A w tym sensie :)

Myśle, ze większość z nas jest w stanie to ogarnąć samemu, nie wymaga programowania tylko lutownicy i miernika, ewentualnie szlifiereczki do poprzecinana ścieżek.

Dzisiaj w końcu znalazłem zakład, który mi zacisnął końcówki kabli, gdzie nie zadzwoniłem to albo za małe albo za duże matryce mieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od eksperymentowania ale finalnie powstał pilot do sterowania całym systemem, ma w sobie wszystkie funkcje URC3 + on/off systemu + pełne sterowanie XDuoo łącznie z obsługą menu. Co najważniejsze zbudowany jest na oryginalnej części więc we wnętrzu autka nic się nie zmieni.

Master Volume jest na potencjometrze cyfrowym.

Sub Volume na dwóch potencjometrach, ten w pilocie pełni standardową funkcje a drugi w obwodzie masy ustawia minimalną wartość głównego.

Pierwotnie do przełączania utworów użyłem enkodera w przełączniku obrotowym jednak pozbawiłem się funkcji przewijania utworów, nie za często używam ale wole mieć, dlatego wleciały dwa standardowe styczniki a pokrętło przerobiłem na „kołyskę”.

 

attachicon.gif8941A6F2-2932-4BC2-BA42-AA67FF566876.jpeg

 

attachicon.gif3CA8267A-CABE-420C-8631-1B7AB52B7110.jpeg

 

attachicon.gif3A76083E-0778-4FE3-AC33-FD3678F98026.jpeg

 

attachicon.gif39B55BD8-C332-409E-8308-79C16E627B03.jpeg

 

attachicon.gif1DD112E9-3AA6-4170-94DF-3E75EE128B00.jpeg

urwa... Sebek to naprawde UMI !:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kuś... lepiej audio powoli i dzieciaki z żoną mieć [emoji6] nawet jak czasem marudzą [emoji1787] żeby nie dzieciaki z tyłu pewnie zrobił byś kolejny nudny 3 way plus sub a tak to chociaż jakieś przełączniki i mody masz do wymyślenia żeby z armaty do muchy postrzelać tak jak lubisz [emoji2]

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym sensie :)

Myśle, ze większość z nas jest w stanie to ogarnąć samemu, nie wymaga programowania tylko lutownicy i miernika, ewentualnie szlifiereczki do poprzecinana ścieżek.

Dzisiaj w końcu znalazłem zakład, który mi zacisnął końcówki kabli, gdzie nie zadzwoniłem to albo za małe albo za duże matryce mieli...

Yy, i jeszcze tylko,hmm...wiedzy[emoji23].

Tylko[emoji1787]

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie się zacisnęło, koszt usługi raczej znikomy - 5zł za sztukę, wstępnie „wykończenie” z grubej termokurczliwej koszulki przeznaczonej do regeneracj rękojeści wędki, na razie tylko na kabelku 35mm2 - ale myślałem, że będzie wyglądało zacniej...

Kabelki ELPARa, zastanawiam się tylko czy 35mm2 będzie wystarczające do BIG3...

 

post-19389-0-22509700-1606513060_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat trochę przycichł z uwagi na remont w domu, ale zajrzałem dzisiaj pod maskę i lekko się załamałem... zamiast 150a przy silniku wisi sobie altek 120a... upatrzyłem już alternator z Espace 2.0 DCi 180a ale sprzedawca informuje o braku kompatybilności, czy ma ktoś dostęp do danych producenta? Chodzi mi o rozstaw otworów śrub mocujących ewentualnie wymiary wnętrzności obu alternatorów? Nie chce ingerować mechanicznie w mocowania z wiadomych względów a nie wiem czy możliwe będzie podmienienie bebechów lub bezproblemowy montaż nowego altka.

 

post-19389-0-75371600-1607436729_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na autodoc i wyszukaj te alternatory, na tej stronie często mają przy danym produkcie rysunek techniczny z podanymi wymiarami. Warto sprawdzić

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Niestety nie ma...

 

Sprawdź o numerze 231004436R.

Numer oryginału A3TV4081ZE.

Ma 230A.

A nuż będzie pasował?

Super, dzięki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Urodził się kolejny problem, nie mogę nawet w Chinach znaleść „przedłużki” taśmy LCD dla XDuoo, złącze niby FPC 25 pin jednak znacznie odbiega od standardów... Czy ktoś z Was siedzi w temacie i mógłby coś podpowiedzieć (gdzie kupić lub szukać)? Potrzeba minimum 50mm długości.

 

post-19389-0-26411300-1610609878_thumb.jpeg

 

post-19389-0-42599400-1610609902_thumb.jpeg

 

post-19389-0-84442500-1610609948_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...