Skocz do zawartości

Projekt Borsuk Fabia II Kombi


LuigiSu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Cześć, 

 

Trochę mnie nie było ale do rzeczy. Zabrałem się w końcu za twittery. Miałem kombinować coś z kinkietami jednak wpadła mi w łapy drukarka 3d. Efekt w linku poniżej. 

https://imgur.com/AbfQFkp

 

W związku z tym pojawiła się myśl aby dołożyć jeszcze midy w słupkach. Pytanie czy wrzucać 3ci wzmacniacz czy iść w stronę 6-cio kanałowego. Plus dodatkowo pytanie czy (i jak) da się zmierzyć pobór prądu aby przy dołożeniu kolejnej drogi wyrobił altek. 

 

Ps. jeśli ktoś potrzebowałby takich drukowanych kinkietów lub ma jakieś pytania to zapraszam  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już możesz zacząć myśleć o zbudowaniu komory, bez komory nie dotykaj nawet ABSu. PETG dasz radę ale nie wiem czy Cię jakość będzie satrsfakcjonowac, w każdym razie życzę owocnych wydruków. W razie co służę pomocą na M200.

Komora już jest bo lubię przewiew w mieszkaniu i bywały problemy z klejeniem się druku. Teraz tylko uszczelnie i zrobię wyciąg. 

 

 

I PETG popłynie. Skoro masz obudowę to polecam ASA.

Hmm, jaka jest przewaga nad ABS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Trochę mnie nie było ale do rzeczy. Zabrałem się w końcu za twittery. Miałem kombinować coś z kinkietami jednak wpadła mi w łapy drukarka 3d. Efekt w linku poniżej. 

https://imgur.com/AbfQFkp

 

W związku z tym pojawiła się myśl aby dołożyć jeszcze midy w słupkach. Pytanie czy wrzucać 3ci wzmacniacz czy iść w stronę 6-cio kanałowego. Plus dodatkowo pytanie czy (i jak) da się zmierzyć pobór prądu aby przy dołożeniu kolejnej drogi wyrobił altek. 

 

Ps. jeśli ktoś potrzebowałby takich drukowanych kinkietów lub ma jakieś pytania to zapraszam  :wink2:

 

Czy ktoś jeszcze przerabiał temat wzmaka 6-cio kanałowego? Plus czy macie jakieś midy do polecenia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Juz po temacie jest dawno, jak by ktoś potrzebował coś z ABSu zapraszam do kontaktu. A wchodząc w szczegóły to na stole powinno być 100 stopni, na głowicy 250 stopni za to w komorze 50 stopni, wtedy możesz podchodzić do ABSu bez stresu, pozdrawiam drukarzy.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

I co tam nowego w Skodzie się dzieje? :D

 

Przez zawirowania zawodowo życiowe trochę temat siadł. Na chwilę obecną w słupkach już siedzą tweety na kinkietach, dodatkowo wytłumiłem drzwi tył, wszystkie nadkola, maskę i została mi tylko gródź z podłogą ale to na przyszłość. 

Po rozmowie z mechanikiem odpuściłem temat swapa silnika. Ew może za jakiś czas wpadnie coś z innej mocniejszej skody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jaki materiał koniec końców zastosowałeś na te kinkiety? 

 

Podpowiem że do TW możesz zrobić podłużne otwory i dać rurki gwintowane m10. 

LInk do rurek:https://www.obi.pl/akcesoria-do-montazu-lamp/obi-rurki-gwintowane-2-szt-m10-x-1/p/5788419

 

Wtedy można przewód puścić w rurce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Finalnie druk FDM z ABS, rurka gwintowana to też ciekawy  pomysł tylko jak potem wyprowadzić regulacje, bo kinkiet pozwala to dobrze ustawić. 

Myśle jeszcze nad dorzuceniem midów obok TW tylko nie wiem czy iść w trzeci wzmak czy jeden ale na woofry/twity i midy

Jaki materiał koniec końców zastosowałeś na te kinkiety? 

 

Podpowiem że do TW możesz zrobić podłużne otwory i dać rurki gwintowane m10. 

LInk do rurek:https://www.obi.pl/akcesoria-do-montazu-lamp/obi-rurki-gwintowane-2-szt-m10-x-1/p/5788419

 

Wtedy można przewód puścić w rurce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...