Skocz do zawartości

RENAULT LAGUNA 3 BY MARIO


Mario 1010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam parę pytań bo niedługo zmieniam autko właśnie na L3 i też się będę brał za audio:

 

1. Kostki radia w oryginale są ISO i pasują do innego niż ori radio?

2. Którędy pociągnąłeś przewód do bagażnika (głównie chodzi mi o przebicie się przez ścianę grodziową).

3. Sterowanie z kiery działa? Dodawałeś jakiś adapter czy odpuściłeś temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań bo niedługo zmieniam autko właśnie na L3 i też się będę brał za audio:

 

1.Kostki Radia są ISO więc nie ma problemu. Moja rada jak będziesz chciał kupić Lagune i robić audio to kupuj lagune bez navi.

 

2.Ja mam automat i przechodziłem plusowym przez zaślepkę od sprzęgła.

 

3.Sterowanie nie działa, trzeba dokupić adapter do radia i kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu bez navi? Wlasnie mam upatrzona taka ktora ma navi za schowkiem i juz sie dowiedzialem ze bede musial przedluzyc wiazke do radia bo niby samo radio jest za schowkiem.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Bo jak zmienisz radio na nie fabryczne to navi nie działa.

 

 

 

Tak więc dzisiaj skończyłem wygłuszanie drzwi.

post-25991-0-71742500-1587924160_thumb.jpgpost-25991-0-03101300-1587924183_thumb.jpgpost-25991-0-65796500-1587924213_thumb.jpgpost-25991-0-99804300-1587924236_thumb.jpgpost-25991-0-30215300-1587924266_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w L3 standard również gniecie Bose w L3 :-) Nieprzyjemnie mi się tego słuchało po prostu. Seryjne pseudo premium audio w samochodach jest coraz słabsze, nie liczę tu marek premium, gdzie czasami trafi się coś ciekawego jak na OEM. Ale dla mnie pod względem wnętrza, materiałów itp. to ogólnie L3 to krok do tyłu w porównaniu do L2, która mi się podobała, w środku była francuska, wygodna. W L3 twarde plastiki, "skóra" twarda, dach szklany podzielony na dwa, fotele krótkie i twarde, kokpit trzeszczący... Serio wolałem poprzedniczkę, chociaż bywała grymaśna, czego nie można powiedzieć o L3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkamys i Cabasse juz coś tam gra (z korektorem fazy stożkowym), tylko o takim połączeniu są pozytywne opinie.

 

Zerknij na magnes, możliwe że jest neodymowy.

Też tak uważam że może być neodymowy. Szkoda że głośnik papier. 13 lat pracowałem w Renault wiem jak brzmią zestawy. Ok cabasse,armakys jakoś gra lecz też mu brakuje. Ale ludzie chwalą podstawowa wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zmień na takie z MDFu. Plastik jest za miękki, mogłeś go chociaż wygłuszyć matą

A ja jestem przeciwny dystansów z MDF, problem ze znalezieniem odpowiedniego dystansu, kombinowanie z grubością, więcej człowiek się narobi niż to warte. Przerobiłem chyba trzy pary w L3, taniej i lepiej by wyszło z aluminium. Z drugiej strony sam zamontowałem dystans z ABS w obecnym samochodzie, wystarczająco sztywny żeby nie bawić się z MDF.

Z matą masz rację można by go okleić matą a nawet i gąbką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień na takie z MDFu

 

Zostały wyłożone mata od środka.

 

A na forum Talismana twierdzą, że L3 w standardzie gniecie Bose Talismana

 

Na moje lata doświadczenia mogę powiedzieć że talizmanie lepiej się to wszystko zgrywalo.

Z matą masz rację można by go okleić matą a nawet i gąbką.

 

Wyłożyłem od srodka mata dystans. Abs jest sztywnym materiałem. Z mdf bywa różnie nawet po zabezpieczeniu po jakimś czasie puchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje lata doświadczenia mogę powiedzieć że talizmanie lepiej się to wszystko zgrywalo.

Słuchałem chwile Bose podczas jazdy testowej, wszystko psuje głośnik centralny, ale mi się akurat przyda, planuje go zostawić do komunikatów navi itd, znów będą dwa niezależne systemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...