Skocz do zawartości

''Głośny'' Zestaw odseparowany 165mm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam jakiegoś ciekawego lecz głośniejszego zestawu odseparowanego 165mm. Znajdę coś również grającego nie najgorszej brzmieniem a głośniejszego o chociaż 2db (połowę?) od r165? Ktoś narzekał że za głośno to one nie grały, problemem nie byłby u mnie zakup 2 zestawów aczkolwiek wolałbym uniknąć przeróbek na które nie ma miejsca.

Będą grać tymczasowo pod 

Crunch mxb 480 4 kanały (2x 160w rms w mostku)

Potem będzie to rodek 2180a który na razie ponad rok posłuży na suby :)

Na crunch nie nazekalem, mocowo w mostku 160w rms wychodzi to samo co moc jednego kanału rodka w odsłuchu, więc zestaw małby zapas mocy. Ewentualnie jakąś propozycję szeroko pasmowego głośnika? jakiś tam audiofilem nie jestem ale jednak wolałbym żeby jakościowo nie grało gorzej niż orginały, problem tylko byłby z tweeterem.

Samochód Mazda 323f BA

Czekam na propozycje, Pozdrawiam i wesołych świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz u mnie w Ba tweter wrzucony w słupek. To nie jakoś mega skomplikowane.

Tym bardziej że tam nie ma fabrycznie miejsca na tw.

Problem też jest woda która leci na głośnik w drzwiach.

Fabryczne mają taki plastik który chroni je przed woda.

U mnie problemu z tweeterem nie będzie, a bardziej ze zwrotnicami. Powiedzmy że midbasy podłączę pod dwa mostki cruncha, a z tweeterami nie mam co zrobić, chyba że są na tyle efektywne że po podłączeniu pod radio (z kondensatorem oczywiscie) będzie w stanie zagrać ładie, głośno i równo z midbasem. Jakie masz 165 z ciekawości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...