Skocz do zawartości

Toyota Avensis T27 III z 2013r.


Franekhd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pręty są przykręcane, nie musisz ucinać ale od wewnątrz nie przykręcisz chyba ze masz dodatkowy otwór rewizyjny. One mają chyba 6,7mm, ja zrobiłem otwory 7mm średnicy i 15mm głębokości i wchodzą na spory wcisk.

Jak chcesz to sprawdzę jakie mi pręty zostały, mogę Ci pożyczyć do „zabawy”, sprawdzisz sobie organoleptycznie co i jak. Z tym, że musisz sprawdzić jaka masz grubość ścianki przedniej, bo jeśli jest pojedyncza to pasowałoby podkleić od wewnątrz takie ćwierć lub pół okręgi, żeby to miało ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 foteliki i wcale jej nie składam ;)

A nawet jak będzie potrzebna większej przestrzeni, to mam trumnę.

Pod wzmacniaczem jest przestrzeń w którą w przyszłości schowam wzmacniacz, póki co reguluję zestaw

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nawet nie wiesz ile Toyota ma wnęk, bo na zdjęciu jest tylko tylna - jest jeszcze przód, pod spodem duży styropian i jeszcze w kolejnym poziomie zapasówka ;)

 

Mam w planach wiele, ale póki co jestem zajarany obecna instalacją, jak będzie za mało mocy, to będę rozbudowywał ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie. Skorzystałem z tego "poradnika" i kupiłem takie same radio + antenę DAB + do Avensis T27 z 2011 r. Mam pewien problem ponieważ po włączeniu auta antena cyfrowa nie działa. 

Działa natomiast wtedy, gdy bez sprzęgła wcisnę start (auto się nie zapala, ale dochodzi prąd do radia). Wtedy wszystko pięknie gra. W czym może być problem i jak go rozwiązać?

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam - mam jedno pytanie.

Jak dostać się do głośników na podszybiu ? Na zdjęciach widzę rozebraną cała deskę rozdzielczą - to jedyna droga do tych głośników?

Nie chcę przerabiać ale lewy mi charczy a na nim działa zestaw głośnomówiący ( muzyka idzie w miarę ok ale rozmawiać się nie da )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...