Skocz do zawartości

GMS DDA 435 DSP


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem wykorzystać GMS do zasilenia tweeterów. Okablowanie odpowiednio podłączone. Sygnał z jednostki odpowiednio podany do GMS (piny od 3 do 10: RR- IN, RR+ IN, RL IN, RL+ IN, FL- IN, FL+ IN, FR- IN, FR+ IN); tweetery podłączone są pod piny od 13 do do 16: FL+ OUT, FL- OUT, FR+ OUT, FR- OUT. Zasilanie do czarnej kostki podane jest do BATT+, masa idzie do GND.

 

Dodam, że firma AUDIOPOL nie jest w stanie udzielić mi odpowiedzi ponieważ nie mają ani jednego urządzenia na stanie i nie są w stanie tego zweryfikować. 

Co powinienem jeszcze zrobić aby tweetery zaczęły grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś do mnie pisał, ale nie mogę odszukać wiadomości, ze działa wyjście RCA dla danych kanałów a nie działa wbudowany wzmacniacz, nie podpowiedziałem bo miałem tylko RCA podpięte, ale może to kwestia ustawień/przełączenia trybu urządzenia? W aplikacji nie ma nigdzie takiej opcji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać, że ogólnie nie włącza się końcówka mocy.

 

Dioda na gms się pali. Fader ustawiony na 0.

 

Ja przez tą sytuację obecnie zmieniłem wzmacniacz na 6ch i gms działa wyłącznie jako dsp. Opis urządzenia mówi o szerszym zakresie działania a dystrybutor umywa ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Powitał i tutaj.

Walczę z tym ustrojstwem tzn. GMS DDA 435 i zaczynam się nieco gotować .

Być może mój problem leży w tym, że instaluję oficjalne apki ze sklepu play czyli MDA-DSP bo nie mogę się dokonać do tej niby "oryginalnej" co chińczyki dawali do tego pudełka. Podmieniłem już moduł bluetoth i... nadal mam łączność z poziomu bt w telefonie i płytki bt w gms , niestety z poziomu aplikacji mam brak łączności i nic nie mogę pójść do przodu. Dla wyjaśnienia wersja androida którą mam w telefonie to 11 być może tu tkwi mój problem. Jakby mnie kto oświecił to ma wielki uścisk naczelnego desperata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję wszystkiego, skołowałem starego srajfona z andkiem w wersji 6 i dalej nie bangla.

Jedyne co mi zostało to zdobyć tę oryginalna apkę co dawali , rozesłałem wici cos mi skapło ale jedyne co zdobyłem to coś co ma 173 bytes i ...nijak nie jest widziane jako aplikacja na adroida :wink: .

Może ktoś podpowie gdzie mam uderzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Cześć, jako że mój telefon zaktualizował się z andka 8 na 9 ta wspaniałą aplikacja która i tak źle działała nie działa, pytanie czy są się coś z tym zrobić, czy wymiana na coś cywilizowanego, niestety producent ma gdzieś działanie tego urządzenia, więc będę musiał szukać innego :) zmiana telefonu na starszy odpada.

Czy znajdę coś godnego w uzywce, chętnie z forumowych rąk powiedzmy do 600zl. Czyli proc po hi Input, nie musi mieć wbudowanego wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozwolę sobie odkopać temat.

Zakupiłem GMSa DDA 475, używka zdemontowany z samochodu, jeszcze dodatkowe kostki dostałem. Chciałem dziada odpalić na krótko, ale ten milczy. Podałem zasilanie do wzmaka, pod nie podpięte zasilanie na kostkę a rem pod 12V. Nie zapaliła się ani czerwona ani zielona dioda. Bezpiecznik sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...