Skocz do zawartości

Emphaser EA 1800D


qumin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie chcesz go sprzedać? Uzywalem go kiedys chwile pozniej przesiadlem sie na 13000spl i jestem z nim juz kilka lat. Fajne klocki, grające a nie zmieniajace napiecie , jak to starsze konstrukcje wymagaja stabilnego napiecia ale nie tak jak wspolczesne spawarki wielkosci paczki chusteczek. Poradzi sobie z tym subem bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś to samo na fb z tego co pamiętam to odpisałem Ci nawet odnośnie tego emphasera sam kiedyś miałem model niższy i to bardzo dobry wzmacniacz. Alternatywą będzie Hifon Bxi4000D bądź mocniejszy 6000D którego używałem ponad rok (pod pride hp15 w 1ohm później pod mocniejszym Uralem w 0.5ohm ) sprawował się znakomicie jak poprzedni emphaser 1350d jeszcze pod dd612. Oba to solidne konstrukcje tak jak piszę mastah. Wiele ludzi którzy mają wzmacniacze 3 / 5kW ze spawarek brazylijskich wielkości smartfona odczuwają różnicę jakości dźwięku do codziennej gry względem dobrych starszych konstrukcji jak to ludzie gadają "Korea vs Brazylia" mam na myśli emphaser / hifon czy też dd seri M i wiele innych dobrych mocnych mono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dorzucić jeszcze uwczesne wzmacniacze czyli Ural np serii Patriot stosunkowo niedrogie jak na nowe wzmacniacze. Konstrukcyjnie bliźniaki z Hifonem. Na plus fajny pilot z clipem. Warto pomyśleć jeśli będzie słabo z tymi w uzywce. To nie żadne spawarki można znaleźć porównania do DD serii M które są 2/3 krotnie droższe od urala zaś z hifonem wystarczy porównać zdjęcia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ural pt 1.3000 i hifon 6000d to jedna półka wystarczająca w zupełności pod MT 15. Tym bardziej, że po spięciu masz na sucho 0.8ohm wybierając wersje 2x1.6ohm czyli na muzyce będą wahania może do 1.5ohm także przy dobrym prądzie około 2.5kW na czysto powinno Ci oddać w takiej konfiguracji. Mi na słabszym prądzie właśnie tyle na sinusie 35Hz wychodziło 2550w i widziało 1.3ohm z BXi6000d ale to jeszcze jak miałem nieco słabszy prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polecam wszystkie monobloki emphasera, proste ale stabilne konstrukcje, duże ciężkie, grają a nie spawają. Miałem ich wiele a tylko jeden miał ślady napraw i tylko w przedwzmacniaczu. Hifonicsy z serii Anniversary także są świetne, końcówki są bardzo podobne do w.w. 052e65edcd5165f506f73d960d1e5496.jpgb62912c04cc53ba34fb4d626f6751af2.jpg43dd42abdbe16d2c9e51ee6f5fd699bd.jpg

 

Wysłane z mojego G8341 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

13000SPL przeważnie jest w cenie BXi6000D także idzie nadal za niego wziąć 1500 a czasem nawet więcej :) Zależy ile potrzebujesz :> Zawsze możesz potargować się nawet na te 9 stów jak da rade coś urwać albo pomyśleć przyszłościowo i dołożyć do 3kW jeśli jest taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...