Jump to content

Pierwsza skrzynia

Recommended Posts

Witam. Potrzebuje pomocy.

Mam zamiar kupic, w sensie kupilem ;) skrzynie basowa z glosnikiem JBL CS1214 1000w 30cm, do tego 2 wzmacniacze, blaupunkt 420w, drugi to carpower 700w, do tego 2 glosniki pioner Ts- A6926. Pytanie czy warto kupic to w cenie okolo 500 zl.

Chcialbym to wszystko podlaczyc razem z glosnikami z samochodu.

Pierwsze pytanie czy warto kupic taki sprzet i czy to moze dobrze grac ? ;)

A drugie czy uda mi sie to wszystko podlaczyc z glosnikami w samochodzie i wzmacniacze dadza rade? W samochodzie nie mam nic konkretnego. A samochod to seat cordoba z 1996roku

Jesli mozna to prosze o pomoc jeszcze jak to wszystko podlaczyc bo jestem tu nowy i nic nie czytalem ale w wolnej chwili i tak poszukam ;p

Dzieki za pomoc ;)

post-24658-0-93237800-1557149874_thumb.jpg

post-24658-0-46127100-1557150872_thumb.jpg

Jbl cs1214... Moja pierwsza skrzynka, straszne buczydlo, nawet na poczatek nie polecam. Dozbieraj troszke i kup cos sprawdzonego choćby z uzywek. Poświęć kilka wieczorów i poczytaj forum.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Zapomnij o tych Ts- A6926, za niewiele więcej masz zestaw odseparowany helix db 62.1, który jest sprawdzony i polecany na początek z car audio. Poczytaj faq nazara, to dużo Ci się wyjasni.

Odnośnie jbla.. Nie chodzi o moc, a o jakość. Co z tego, ze on ma 350w rms jak bedziesz mial jedno wielkie buuuuuu, on jest do robienia halasu, nie do grania.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka