Skocz do zawartości

Pioneera DEH 80PRS na Kenwooda KDC 9537u


mireczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pionieer technicznie 100%, wizualnie powiedzmy 97%(jakaś przycierka na "chromie" cienkiej listewki pod pokrętłem pochodząca od palców chyba)

Radio, ori kostka, ramki(montażowa i dekoracyjna), mikrofon kalibracyjny, mikrofon do rozmów(brak uchwytu, może się jeszcze odnajdzie).

Chyba mam gdzieś też pudełko z wyjmakami, papierami i "uciętymi chinchami" do wejścia audio.

 

Zdjęć nie wstawiam, chyba ze względu na częstotliwość występowania 9537u zbędna fatyga. Oczywiście na progu transakcji nie będzie to problemem...

 

Proszę o PW, gdyby się jednak trafił taki Kenwood na zamianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualne, wciąż szukam tego 9537u i wciąż się chętnie zamienię.

Znalazłem resztę gadżetów:

Do Pionka mam, poza obrzydzeniem i elementami z poprzedniego postu, faktycznie pudełko z książeczkami(chyba jakaś powieść w odcinkach o walorach technicznych) w tym instrukcja po polsku(pełna) co mnie niezmiernie zaskoczyło. Paragon ledwo czytelny krajowy na chyba 1260 krwawiaków.

Są wyjmaki, jest mocowanie mikrofonu BT ale bez malutkiego elementu z panewką na główkę mikrofonu(szkoda, że jeszcze pięciu elementów nie zrobili, byłoby co gubić), są jakieś klamerki dla elektryków co instalację puszczają po elewacji wierzchem(uchwyty do kabla mikrofonu przylepiane na dwustronną taśmę), jest o dziwo oryginalny kabel USB wkładany w... napięcie rośnie... w gniazdo USB z tyłu radia.

Jest, też zapomniałem, etui na panel(jak trumna dla Nosferatu hehe). Do tego dwa styropiany(no niektórzy mają fetysz to wspominam) oraz fabryczne "ucięte czincze".

Pilota nie ma i nie będzie.

 

A ja siadam do instrukcji -pewnie jest jakiś przełącznik "fajne granie" tylko trzeba doczytać. Oby. 

Nie moja bajka to radio....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualne, Pionek leży, bo mi się nie chce go wystawiać. 

Może ewentualnie na 137bti(bo mam kupca na takie) ale wolałbym 9537u dla mnie(sprzedać 80prs też przecież problemu nie ma jakbym chciał gotówkę).

 

I powtórzę -proszę o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualne. 

Mogę zamienić również za kartę graficzną MINIMUM GTX1070, czy 1080(dopłaty dogadać można), bo synowi(i nieco sobie) składam jednostkę ale...

... ale chcę kartę legalną, dowód zakupu nie ze stadem innych kart na fakturze. Mam w d... bzdurne opowieści o klimatyzowanych kopalniach, gdzie pakuje się 30 000, żeby karty "...chodziły tylko dwa tygodnie, potem leżały dwa lata". Ktoś kupił do domu, chce zmienić/zamienić to proszę pisać NA PW.

Zamiana za grafikę to na ten moment opcja na którą najchętniej przystanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...