Skocz do zawartości

Peugeot Partner II by stanec


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem 2 kable USB i dwie ładowarki i było to samo.

Natomiast podpiąłem zasilanie przez powerbank i było ok.

Potestuje to w dłuższej perspektywie czasu, ale może się sprawdzi.

 

Trzeba bardzo uważać z zasilaniem z ładowarek USB. Można spalić źródło.

Mi przez ładowarkę USB padł procesor H600... :mur1:

 

 

 

Coax jest np. w DSP PRO MK2 - u mnie działa  :wink2:.

 

Ja też mam... ale w czym to pomaga koledze? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sprawdź na innym kablu fiio - conwenter. Też miałem jazdy żeby wydobyć sygnał

Gram teraz na tym krótkim co był w zestawie. Mam kupione że trzy inne żeby wyeliminować to łączenie RCA i żaden nie działał. Ostatnio doszedł nareszcie Ori fiio , ale jeszcze nie testowałem czy będzie działał prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam juz zadnego radia. Tamto gralo pod ori glosnikami. Tutaj juz nie widze dla niego zastosowania.

 

Bulii, masz na mysli kabel coax od Fiio do adaptera? Mam kilka kabli rca i na kazdym to samo. Moze ten adapter jest jakis popsuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamysł imponujący :)

 

Przy okazji mam pytanie: czy ma znaczenie kąt pochylenia WF w drzwiach? I czy gleboki dystans nie wpływa negatywnie (a moze wlasnie wplywa pozytywnie lub w ogóle nie wpływa - pytam jako laik) na pracę samego glosnika? Pytam bo robiac swoje dystanse martwilem sie ze WF nie jest "zanurzony" w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamysł imponujący :)

 

Przy okazji mam pytanie: czy ma znaczenie kąt pochylenia WF w drzwiach? I czy gleboki dystans nie wpływa negatywnie (a moze wlasnie wplywa pozytywnie lub w ogóle nie wpływa - pytam jako laik) na pracę samego glosnika? Pytam bo robiac swoje dystanse martwilem sie ze WF nie jest "zanurzony" w drzwiach.

Zobacz jak się zmienia charakterystyka rezonansowa głośników 0° 30°60°oraz 90° na wykresach od producenta. Dystans jak jest za długi to robi się taki tubowy dźwięk A woofer zachowuje się jakby nie było za nim powietrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak poziom sygnału dla wejścia cyfrowego (Toslink). Taki "cyfrowy gain", podejrzewam, że służy do tego żeby sobie wyrównać poziomy różnych wejść (analog/cyfra) żeby nie było różnicy głośności przy przełączaniu źródeł. W Twoim przypadku raczej nic tym nie ugrasz poza tym, że w zależności od danej nastawy głośności "master" będzie różna głośność na wyjściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za sugestie. Udało mi się ustalić organoleptycznie, że faktycznie jest to gain, ale aby wzmocnić sygnał Digital należało wzmocnić wejście Analog :-) co dla mnie nie było takie oczywiste. Wzmacnianie wejścia Digital w moim przypadku nic nie zmieniało.

 

Działam dalej :-)

 

Czekam obecnie na komory pod mid i tw od kolegi michas75. Na testy bardzo fajne rozwiązanie a nawet jak się ktoś uprze to można na stałe zostawić. Tutaj wydruk próbny.

 

0312844729a34.jpg

 

8cd63f22112b8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...