Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz klasy D do Gladen RS10


Tonio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Gladen RS10 w budzie closed 22L. Typ muzyki: elektroniczna.

 

Jakosc i dynamika poszukiwana to priorytet.

 

 

I teraz sprawa sie komplikuje, bo musi byc to maly wzmacniacz ktory idzie upchnac we wneke z boku bagaznika stad pomysl na klase D.

 

Nie mam wogole pojecia o tej klasie, do tej pory gralem Kenwoodem PS400M na subie ale zmuszony bylem sprzedac auto a wzmak poszedl na ebaya.

 

Z tego co czytalem to PDX M6 robi robote - ale czy do takiego RS10 to nie bedzie przerost ?

 

 

Z innych klockow ktos ma jakies doswiadczenie?

 

Probowalem szukac na wlasna reke bo troche tego jest problem w tym ze wiekszosc popularnych wzmacniaczy na  hifitest.de legitumuje sie DF na poziomie 170 ... wiec ja nie wierze ze to cos zagra :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki problem ustawić M6 np. na 300W?

 

Przejrzałem nieco net o jego DP... i możesz się nie obawiać :) Ma wyjątkowo dużą wartość. Możesz pomnożyć wymienioną cyfrę przez co najmniej 6x.

 

Ustawienie to nie problem, myslalem ze moze jakies inne wzmacniacze klasy D sa godne polecenia.

 

O DF sie nie martwie w przypadku M6 , chodzilo mi bardziej o inne wzmacniacze klasy D np. Rainbow Dream 1 DF na poziomie 160 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@malutki wozi lub woził je w bagażniku:

- - - - - - -

Napisano 10 czerwiec 2018 - 19:11

 

Wożę od prawie 3 lat suba Gladena RS10, początkowo jednego a później 2 przetworniki. Wg mnie bardzo przyjemne głośniki, grają kulturalnie i potrafią zagrać z "mięsem". To taka solidna średnia półka cenowa.
Fridek używa 4 szt. Do łomotu, i chyba spełniają swoją role wystarczająco dobrze.
Jak się nie mylę to Rozek miał suba Gladen Zero.
Ciekawie wyglądają ich wzmacniacze ale nie miałem nigdy z nimi styczności

- - - - - - -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malutki wozi lub woził je w bagażniku:

Wozi  :wink:

 

 

 

Wożę od prawie 3 lat suba Gladena RS10, początkowo jednego a później 2 przetworniki. Wg mnie bardzo przyjemne głośniki, grają kulturalnie i potrafią zagrać z "mięsem". To taka solidna średnia półka cenowa.

to nadal potwierdzę, u mnie są zasilane z PG Ti1500.1. ja tam z nich jestem zadowolony

 

 

 

Fridek używa 4 szt. Do łomotu, i chyba spełniają swoją role wystarczająco dobrze.

Fridek używa/używał innego modelu, ale też Gladena

 

 

 

Lokalizacja:Mielec

masz w Mielcu miejsce w którym był wielokrotnie montowany - odezwij się do CASKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...