Jump to content

Jaki wzmacniacz klasy D do Gladen RS10

Tonio
 Share

Recommended Posts

Witam,

Gladen RS10 w budzie closed 22L. Typ muzyki: elektroniczna.

Jakosc i dynamika poszukiwana to priorytet.

I teraz sprawa sie komplikuje, bo musi byc to maly wzmacniacz ktory idzie upchnac we wneke z boku bagaznika stad pomysl na klase D.

Nie mam wogole pojecia o tej klasie, do tej pory gralem Kenwoodem PS400M na subie ale zmuszony bylem sprzedac auto a wzmak poszedl na ebaya.

Z tego co czytalem to PDX M6 robi robote - ale czy do takiego RS10 to nie bedzie przerost ?

Z innych klockow ktos ma jakies doswiadczenie?

Probowalem szukac na wlasna reke bo troche tego jest problem w tym ze wiekszosc popularnych wzmacniaczy na  hifitest.de legitumuje sie DF na poziomie 170 ... wiec ja nie wierze ze to cos zagra :)

A jaki problem ustawić M6 np. na 300W?

Przejrzałem nieco net o jego DP... i możesz się nie obawiać :) Ma wyjątkowo dużą wartość. Możesz pomnożyć wymienioną cyfrę przez co najmniej 6x.

Ustawienie to nie problem, myslalem ze moze jakies inne wzmacniacze klasy D sa godne polecenia.

O DF sie nie martwie w przypadku M6 , chodzilo mi bardziej o inne wzmacniacze klasy D np. Rainbow Dream 1 DF na poziomie 160 ...

• 1 month later...

@malutki wozi lub woził je w bagażniku:

- - - - - - -

Napisano 10 czerwiec 2018 - 19:11

Wożę od prawie 3 lat suba Gladena RS10, początkowo jednego a później 2 przetworniki. Wg mnie bardzo przyjemne głośniki, grają kulturalnie i potrafią zagrać z "mięsem". To taka solidna średnia półka cenowa.
Fridek używa 4 szt. Do łomotu, i chyba spełniają swoją role wystarczająco dobrze.
Jak się nie mylę to Rozek miał suba Gladen Zero.
Ciekawie wyglądają ich wzmacniacze ale nie miałem nigdy z nimi styczności

- - - - - - -

@malutki wozi lub woził je w bagażniku:

Wozi  :wink:

Wożę od prawie 3 lat suba Gladena RS10, początkowo jednego a później 2 przetworniki. Wg mnie bardzo przyjemne głośniki, grają kulturalnie i potrafią zagrać z "mięsem". To taka solidna średnia półka cenowa.

to nadal potwierdzę, u mnie są zasilane z PG Ti1500.1. ja tam z nich jestem zadowolony

Fridek używa 4 szt. Do łomotu, i chyba spełniają swoją role wystarczająco dobrze.

Fridek używa/używał innego modelu, ale też Gladena

masz w Mielcu miejsce w którym był wielokrotnie montowany - odezwij się do CASKP