Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze radia 2 DIN


UCash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Android auto z tego co kojarzę to wymaga oblokowania ekranu telefonu żeby zacząć działać. Słabe rozwiązanie. Za każdym razem wyciągać telefon z kieszeni i odblokowywać ekran. Druga sprawa. To w opisie widzę 3xrca. Więc raczej dwóch wzmacniaczy nie podłącze. Chyba też ciężko go dostać bo nie widzę na Allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A te Gms stację warte coś?

Muzyka może się sama odpali ale Yanosik juz chyba nie

I oglądałem filmy na yt. Android auto mimo że łączy się bezprzewodowo to batdzo żre baterie w telefonie wiec i tak trzeba go ładować. Łączenie z telefonem trwa okolo 20 sec. Co tez jest dla mnie nie dopuszczalne bo ja robię często krótkie odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale markowy sprzęt to podstawa. Gms to chińszczyzna a sam dystrybutor do ugodowych nie należy. W razie gwarancji mogą być niezłe jajca a jak sam zamontujesz to gwarancji nie ma- nie fachowy montaż/ na pewno coś popsułeś.

Ba krótkie odcinki to nie ma sensu włączać Android Auto czy Car Play. Łączenie bt nie trwa tak długo, zanim odpalisz silnik, zapniesz pasy i wyjedziesz z parkingu radio powinno wydać swoje pierwsze dźwięki.

Słuchasz muzyki z telefonu czy jakiejś apki typu Spotify, Tidal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie - internet pochłonął tyle info w materii car audio, że nie problem coś sobie wybrać.

No właśnie jest problem. Bo nie znalazłem żadnych urządzeń opartych na androidzie oprócz Gms. I dlatego tutaj zadałem pytanie. Na początku myślałem ze android auto będzie dla mnie wystarczający. Ale po zobaczeniu wielu filmów na yt. Okazuje się ze ma bardzo dużo wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wziąć DSP i zrobić system od początku po bożemu? :) I tak wszyscy grają już z telefonów czy DAPów. Kto tam się jeszcze w wymianę radia bawi? :P

Ale ja juz sprzęt mam. Chcę tylko radio zmienić. A wykorzystywanie telefonu jako odtwarzacza muzyki, nawigacji itp. Mnie irytuje. Chce mieć niezależną jednostkę w aucie która to wszystko zrobi. Zresztą słuchanie muzyki przez transmiter bt. Nie jest najlepszej jakości rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bezprzewodowo to mus?

Nie rozumiesz. Teraz używam bezprzewodowo i mnie to irytuje. Chcę z tego zrezygnować i miec to co mam teraz w aucie bez używania telefonu. Wiec potrzebuje stacji multimedialnej na która obsłuży 2 wzmacniacze będzie dobrze grać, i będę mógł na niej używać tego co na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to rozumiem bo też na początku szukałem 2DIN, ale są albo stare gnioty albo androidowe niedoróbki, które mają UI jak z 98r.

Natomiast teraz jadę z tel. prosto do DSP i dźwięk jest ponad wszelkimi bajerami. Jedyny minus to brak ładowania telefonu. Do tego mam uchwyt z Brodit, który wygląda bardzo estetycznie, telefon jest na desce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tablet i optykiem do DSP. W 3000 zł się zmieścisz razem z DSP (chociaż ten już pewnie masz bo jak pisałeś "sprzęt mam"). Internety udostępnisz po WiFi albo wsadzisz kartę SIM i będziesz miał "wszystko".

No to skoro tablet jest ok. To dlaczego nie radio z androidem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest problem. Bo nie znalazłem żadnych urządzeń opartych na androidzie oprócz Gms. I dlatego tutaj zadałem pytanie. Na początku myślałem ze android auto będzie dla mnie wystarczający. Ale po zobaczeniu wielu filmów na yt. Okazuje się ze ma bardzo dużo wad.

Polecam urządzenia chińskiej marki Joying na pełnym androidzie, jak zgarniesz z min 4/64gb i wbudowanym "DSP" (którego i tak nie używamy) to masz wyjście cyfrowe. Dasz mu kartę SIM i masz bezobsługowo start np tidala już po kluczyku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...