Skocz do zawartości

2x AudioSystem HX12


Cichy96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, aktualnie głośniki grają w skrzyni br od znajomego gdzie siedzialy 2x jbl gto1214 nie ma tragedii ale chciałbym zrobić to tak jak powinno być. Jeśli ktoś jest z wielkopolskiego bądz lubuskiego i zajmuje się projektowaniem i wykonaniem skrzyn  to by mi najbardziej odpowiadlo. Ewentualnie sam projekt , z wymiarami scian i portu br  to ze złożeniem sobie poradzę.

1.Audio System HX12 ( dwie sztuki)

2.Music 550watt

RMS 450watt

SPL(2.83V, 1m) 89dB 

Frequency Range  25-150Hz

Re  - 3,1 ohm

Zn - 4 ohm

Fs - 28,2 HZ

D - 55mm

Xmax -11,75mm

Qms - 4,36

Qes - 0,57

Qts - 0,50

Mms - 150 gramm

Vas - 68 liter

Bl - 13,1 Tm

Sd - 506,61 cm² 

 

3. klubowa, trance, hip hop, house 

4.myśle ze 18mm wystarczy (jeżeli się myle prosze mnie poprawic)

5.Aktualna skrzynia ma wymiary 80/54,5/37   może być dłuższa, szersza raczej nie za bardzo,  skrzynia nie moze być wyższa jak te 37 cm  (przy wsadzaniu do bagaznika ma z 2-3 cm luzu ale wolalbym zeby tak zostalo)

6. Bass reflex prostokątny

7.Honda Accord VII sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta 18mm będzie raczej za cieńka... Jeśli tylko taką posiadasz pasowało by żebyś ją skleił i wyjdzie Ci 36mm co będzie myślę nawet ja wyrost. Osobiście robiłem z 24mm też właśnie kleiłem 2x12mm, ale znacznie mniejszą skrzynie, która nie miała tak dużych powierzchni ścianek jak wyjdą u ciebie, by powodować jakieś rezonanse :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...