Skocz do zawartości

[Śląsk] Szukam zakładu bądź osoby zajmującej się Car Audio [Śląsk]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zainwestowałem w polecane na forum maty do wygłuszenia drzwi i następnie zakupiłem głośniki u-Dimension EL Comp 6 (Radio - Pioneer DEH-P77MP)

Wykonanie wygłuszenia, mocowanie głośników zleciłem osobie, którą nie do końca wiedziała jak się za to zabrać. Jeżeli chodzi o wyklejenie drzwi matami, jestem względnie zadowolony natomiast mocowanie głośników wyszło tragicznie, ledwo się trzymają zamontowane bezpośrednio na drzwiach (blacha) bez dystansów z mdf.
Zadanie było o tyle utrudnione, iż fabrycznie w samochodzie powinny znaleźć się ''owale'' o średnicy 5x7 cali, zdecydowałem się na wymiar 165mm ze względu na dużo większy wybór. Jak pewnie się domyślacie zestaw nie gra zbyt dobrze z powodu oczywistych powodów.

 

Szukam zakładu bądź osoby na terenie Śląska, która mogłaby zrobić porządek z mocowaniem i odpowiednim podłączeniem sprzętu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to samochód? Bo może wystarczy kupić dedykowany dystans z mdf i samemu zamontować.

Alfa Romeo Gtv wiec samochód raczej nietypowy zresztą przez zmianę rozstawu z oryginalnego na 165 wyszła straszna rzeźba. Nawet chyba na oryginalny wymiar nie ma mdf'ów jeżlei chodzi o ten model. Zresztą che zrobić to porządnie.

 

Dzięki za pomoc, właśnie piszę do Michała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa Romeo Gtv wiec samochód raczej nietypowy zresztą przez zmianę rozstawu z oryginalnego na 165 wyszła straszna rzeźba. Nawet chyba na oryginalny wymiar nie ma mdf'ów jeżlei chodzi o ten model. Zresztą che zrobić to porządnie.

 

Dzięki za pomoc, właśnie piszę do Michała!

Jedź do Michała :-)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał zaczął działać są pierwsze efekty  :rotfl: 
Mimo ogarnięcia ogarnięcia druciarstwa pozostał niedosyt, chyba zacznę od zakupu używanego wzmacniacza.
Co moglibyście polecić w kwocie ok. 200zł, mam na myśli raczej wzmak 2 kanałowy, za czym warto się rozglądać?
Druga opcja pozbycie się u-Dimension EL Comp 6, które jednak nie powalają niskimi tonami, a że nie planuje skrzyń/tub/wooferów to może to dobra droga.
Może M
orel Maximo 6.2 ewentualnie coś w kwocie do 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...